Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

new trickshttp://www.imdb.com/title/tt0362357/?ref_=nv_sr_1

After a hostage rescue goes wrong, superintendent Sandra Pullman is put in charge of unsolved crimes. With little resources and no back-up she decides to recruit three ex policeman. However times have changed, unlike her new recruits. Jack Halford is yet to get over the loss of his wife, Brian Lane is over obsessed and over medicated, and Gerry Standing is not quite the ladies man he used to be. They may have the experience but it's not like the old days. Not only are they chasing criminals, but they are having to deal with a new police force which does not always appreciate their old style policing
zabavno i opustajuce, svaka epizoda novi slucaj.super glumacka ekipa.
Link to comment

ja tek sad gledam Kalifornikaciju,odgledala prvu sezonu..kasnim jedno 5god ali i to je dobro za moje standarde pracenja trendova i aktuelnosti..a od aktuelnosti,kad sam vec tu,cekam Dr Who specijal za 50u godisnjicu 23.novembra i novu sezonu

Edited by ivy
Link to comment

Ambasadori nisu bili loši, mada prilično nedostaje humora. Jedino čega se sećam da me je stvarno nasmejalo je kad se Mitchell obraća vojnicima koji upadaju u kamp na jeziku domorodaca koji marljivo uči sve vreme, i otvara sa "Hail, Spear-Carriers! A British man displays himself!" :lol:

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Meni se bas dopalo sto nisu bili pod presijom da kao u sitkomu svaka situacija bude scena za sebe. Bilo je stvarno duhovitih politickih doskocica /ne viceva/ sto je meni bas leglo. Jedini problem koji sam primetila je malo nevesta gluma, vidi se da Mitchell i Webb nisu navikli na ovaj zanr, ambasadorova zena i ostali su mnogo bolji. Ne sumnjam, doduse, da ce sledeci put biti mnogo bolji, I have faith in Mitchell. Sve ukupno uradak je vise nego OK, moglo je da potraje duze.

Link to comment

Moguće da sam ja očekivao više Peep Show style humora, mea culpa, ali realno gledano priča je prilično tanka i nerazrađena za tri debela sata. Taman kad se učini da negde idemo, da se nešto razvija - kraj.Zato nam ostaju samo ti sitni usputni lulz, koji su few & far between. Npr. odlična referenca na Downton Abbey od strane one dvojice prisluškivača u drugoj epizodi :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...