Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Kad smo već kod Danaca, nemam pojma kako mi je dopala pod ruku torent, ali sasvim solidna krimi serija RejseholdetMalo je starija, ali sam za nju čuo tek pre nekih 5-6 dana. Ispada da Sara i Saga nisu slučajnosti.Format je jedan zločin jedna epizoda, 55 minuta, pa ima dovoljno vremena i za dramu.Za seke tu je Mikelsen, za bate Trine, plavušica sekretarica iz treće sezone Forbrydelsena i glavna uloga Charlotte Fich, meni lično presimpatična. Ima i još par likova iz Forbrydelsena.Da se sad rodim ponovo, emigrirao bih u Dansku sa 18 i oženio se tamo, mnogo su mi simpa Dankinje :wub:

Link to comment
Gde ste našli drugu sezonu Bron/Broen i to 6 epizoda ? Ja sam samo naletela na 3 epizode sa francuskim hard titlom
Prikazano je 6 epizoda za sad. U zalivu pirata ima svih 6, ima i bez hard titlova, a posto vidim da ima spanski titl za 5 epizoda, pretpostavljam da se moze naci i engleski.
Kad smo već kod Danaca, nemam pojma kako mi je dopala pod ruku torent, ali sasvim solidna krimi serija Rejseholdet
Moze se pogledati i Den som draeber, isto danska, isto Mikelsen. http://www.imdb.com/title/tt1565810/?ref_=nv_sr_1 Ima 10 epizoda, 1 slucaj na svake 2 epizode. Mada realno nije ni prineti svim ovim drugim skandinavskim.
Link to comment

ne znam da li je neko pominjao norveski serijal ala vallander - varg veum. sasvim solidno. 90 minuta trajanje, ubistvo po epizodi, i mnogo lepo u tEm bergenu -_-

Link to comment

Bron II Broen e06... :Hail:Hajde neka neko normalniji od mene otvori topik. Red je ipak da se najbolja skandinavska krimi-serija nadje na spisku serija ovog foruma.Just a suggestion....

Link to comment

ljudi kakva je ovo serija Zero Hour - vidim da je ukinuta posle prve sezone, pa me zanima vredi li da odgledam makar nju ili ostaje neki klifhenger koji se nikada neće nastaviti? :unsure:

Link to comment
ljudi kakva je ovo serija Zero Hour - vidim da je ukinuta posle prve sezone, pa me zanima vredi li da odgledam makar nju ili ostaje neki klifhenger koji se nikada neće nastaviti? :unsure:
Ne vredi gledati.Toliko je losa da je ne vredi ni kritikovati.
Link to comment

Sinoc pogledaoOrange.Is.The.New.Black.S01E09.Opasno dobro su preneli trip samice u samo nekoliko minuta. Ladno sam dobio blazi napad klaustrofobije samo od gledanja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...