Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ma, i ja sam se zaprepastio da je ovo kreirao čovek koji je stvorio kviz: "Who Wants to Be a Millionaire?", i koji je radio Frearsu scenario o trgovini organima za koji je popio nominaciju za Oskara (ovo sam saznao nakon pogledanih epizoda)...Ali, ipak, mnogo zabavno, nije na nivou The Hour, ali je zabavnije...

Link to comment
We Are Men otkazan posle samo dve epizode...auuuuu, je l` to novi rekord. Nisam gledao sa pažnjom ali sigurno nije gore od Mom a ni od Dads. Izašla prva epizoda Reign, Meri Kraljica Škota :), veli kritika da je apsolutno netačno preneseno sve što se tada tešavalo, ali da je serija sama po sebi ok, pa ko voli.
Razmisljam da pogledam Reign, jer je u glumackoj postavi Caitlin Stasey :wub:
Link to comment
Ko voli Mičela i Veba izašla je njihova nova serija, Ambassadors.
To ce morati da se gleda. Hvala za info :)Party down - kratka ali slatka. Previse kratka jer je dusmani ubise posle samo dve sezonehttp://www.imdb.com/...=nm_flmg_act_28Orange is the new black - chick version of Oz al skroz dobra serijahttp://www.imdb.com/title/tt2372162/Autor Jenji Kohan kojA je radila i Weeds. Bio sam ubedjen da je u pitanju musko. Edited by katamaran
Link to comment

Trejler mi se svideo. Sacekacu da ispucaju prvu sezonu pa cu posle da gledam svojim tempom.Smara me visednevno cekanje izmedju epizoda a ne mogu vise ni da pohvatam kad se sta emituje i dokle sam stigao sa kojom serijom.

Link to comment

Jesu li? Ja sam mislio da to tek pocelo da se emituje. Na epguides.com jos uvek nema te serije a na imdb nisu ubacili datume. Morace to da se istrazi.edit: wiki No. of series 1 No. of episodes 3 (List of episodes) Original run 23 October 2013 – 6 November 2013Ti si izgleda neki putnik kroz vreme kad vec imas 13 epizoda :)Volim ovaj UK fazon od samo par epizoda po sezoni. Kvalitet > kvantitet.

Edited by katamaran
Link to comment

Meni su Ambasadori dosta zanimljivo delovali iako humora skoro da nema, dosta neobično za onu dvojicu. Glumi Osha is GOT, mora da se prati...Orange is the New Black sam odgledao do kraja sezone ali me je dosta smorilo, sumnjam da ću gledati dalje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...