Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

We Are Men otkazan posle samo dve epizode...auuuuu, je l` to novi rekord. Nisam gledao sa pažnjom ali sigurno nije gore od Mom a ni od Dads. Izašla prva epizoda Reign, Meri Kraljica Škota :), veli kritika da je apsolutno netačno preneseno sve što se tada tešavalo, ali da je serija sama po sebi ok, pa ko voli.

Link to comment

Bruklin 99 postaje bolji.Orange is the new black - nije lose, konacno su nasli ulogu Lauri Prepon, posle par otkazanih serija, ovde je taman kako treba, mmm, eurokrem nadž nadž :DMichael J Fox Show sasvim ok.Super Fun Night, prva epizoda over the top.Ima dve nove sa vešticama, The Last Witch i Witches of East End, ko voli.Vele da ona Zemlja Čudesa nije loša.Šta bi ono pre neko veče sa South Parkom?

Link to comment
Kakav je u odnosu na BBC?
pa ja sam emotivno vezana za skandinavske originale tako da je meni wallander krister henriksson i kraj. gledala sam par epizoda bbc serijala i ok je krenneth branagh, ali mi nije to to. isto mislim i za broen/the bridge i za forbrydelsen/the killing, i za millenium.mozda bih drugacije mislila da sam prvo gledala obrade.i da se ispravim ima 6 epizoda, i cini mi se da je ovo kraj serije. :(
Link to comment

lubo, ljuttko, počeo sam Case Histories. Stvarno je dobro, ali trebalo je da naglasite da je serija potpuno ženska. Mislim, nemam ništa protiv, daleko bilo, nego sam se nadao da je britanski krimić u Edinburgu tmuran, mračniji, teži i poremećeniji, a ne da je svetao, sladak, zanimljiv i mračan i težak na sasvim drugi način.Pogledaću prvu sezonu valjda do kraja, ali je serija za prepopruku u svakom slučaju.edit: navikao sam valjda na Red Ridinge, Whitechapele, Above Suspicione, pa i Vere. Tako nešto mi treba, ako neko zna.

Edited by Lrd
Link to comment

Slabo ja Britance gledam, samo neke izuzetne. Ovo sam zatefterisao, pa kad stignem. Zarazio sam se Case Histories iako nije moj fah.edit: Počela je i druga sezona Arrowa, ali nisam se još naterao, iako sam potpuni zaluđenik za super heroje.

Edited by Lrd
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...