Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Broen krece na HRT-u u 2 ponedeljak, u terminu GOT pretpostavljam, dakle 21:40.Dobri su, bas su krenuli da pustaju serije koje sam uvijek zelio da gledam a bio lijen da ih skidam.

Link to comment
Javio vec na maticnoj temi ali ajde i ovde, poceli su da prikazuju Justified na Pinku 2. Treca epizoda upravo tece™.
Mislis "Givensovu pravdu" :D
Link to comment
Kriva si po svim tačkama što kasnim sa poslom jer sam noćas gledala 3 epizode zaredom. A i večeras ću druge 3, gora sam nego kad jedem celu čokoladu , i serije moram da zgutam u cugu. Cementiram Lubinu ocenu ^_^ Džejson :wub: Engleski glumci u celini i celosti :wub: U čemu je štos da u BBC serijama ljudi blistaju i u najepizodnijim epizodicama.
eh, pratim ja dzejsona od ranih dana. najdrazi mi je u state within i u awake, ali se ona prerano zavrsila :(
Link to comment
eh, pratim ja dzejsona od ranih dana. najdrazi mi je u state within i u awake, ali se ona prerano zavrsila :(
Ovo neće na dobro da izadje , po mene :cry: ostala mi je još poslednja epizoda i sad se bijem po prstima da ne tražim i ova 2 komada koja preporučuješ . Zaboraviću da sam naslove i videla, bar neko vreme :(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...