Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Odgledao prve 3 epizode Reja Donovana, svidja mi se serija, prijatno 1 iznenadjenje :thumbsup:
Odgledao prvih 10 epizoda. Isto mi se svidja, lepo iznenadjenje i preporuka.
Link to comment
Kakav je treci Blacklist?
Takav je, da sam morala dobro da razmislim o čemu se radi, a odgledala sam ga pre dva dana.Da ne dužim, neko je našoj heroini postavio kamere u kuću i prati je ,a nije FBI, a FBI ima saznanja o njoj na osnovu nekog metka iz pištoja njenog muža, ili tako nešto. Slučaj je potpuno nezanimljiv i na nivou debilnosti. Sigurna sam da bi Vini mogao da hejtuje detaljnije, ali stvarno nije vredno pisanja.
Link to comment

Jebote, koliko je samo pocepao Whitechapel! Auuuu! :Hail: :Hail:Gleda li ko? Pogledao li je ko?Mammy, šta kažeš za finale? Klifhenger koji to i nije. Najviše mi se sviđao taj balans kod likova oko natprirodnog. Ništa ne mora da bude, ali ako samo malo pomere mentalne šine, sve se uklapa u natprirodni kolosek. Nije da sam navijao da se odjednom, u četvrtoj sezoni, pojave natprirodni elementi, ali cela ta atmosfera očaja, nemoći, mraka i bezizlaznosti mi je mnogo prijala.Jebem ti Britance i njihoviih šest epizoda po sezoni. Ko će sad da čeka godinu dana sunce ti jebem!

Link to comment
Jebote, koliko je samo pocepao Whitechapel! Auuuu! :Hail: :Hail:Gleda li ko? Pogledao li je ko?Mammy, šta kažeš za finale? Klifhenger koji to i nije. Najviše mi se sviđao taj balans kod likova oko natprirodnog. Ništa ne mora da bude, ali ako samo malo pomere mentalne šine, sve se uklapa u natprirodni kolosek. Nije da sam navijao da se odjednom, u četvrtoj sezoni, pojave natprirodni elementi, ali cela ta atmosfera očaja, nemoći, mraka i bezizlaznosti mi je mnogo prijala.Jebem ti Britance i njihoviih šest epizoda po sezoni. Ko će sad da čeka godinu dana sunce ti jebem!
nisam još gledala. spremila sam za sutra posle podne obe u cugu. današnja porcija zevzečenja je bila uz peaky blinders.
Link to comment
Da li su sezone povezane nekom glavnom pricom ili je svaka za sebe?
Svake dve epizode je rešavanje jednog zločina, a svaka sezona otprilike ima jednu nit priče koja povezuje sve epizode u sezoni, a sezone spaja jedino razvoj likova.Mada, jutros sam se i iznerviruckao što je tako naprasno završeno te moram da čekam godinu dana.
Link to comment

ja pocela da gledam master of sex, odgledala tri epizode koliko sam nasla na torentima, i super je za sada. serija je radjena po romanu koji je zapravo istinita prica o zivotu i radu doktora vilijama hasa i njegove asistentkinje, pionirima naucnog istrazivanja ljudske seksualnosti. radnja desavanje je negde sredina 50ih godina, podseca malo na mad man zbog scenografije. zanimljivo. preporuka.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...