Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ma kakve male doze, hedonizam i renesansa.Ti si garant od onih što najbolje zalogaje ostavlja za kraj. A ja takve prve gutam.

Edited by Buck Naked
Link to comment

E jeb'ga, tamni vilajet je to. Pogledaj sad kajaces se, pogledaj kasnije kajaces se. Then again, Sajnfeld i Mucke se ne lade. Nikada!Ovo ostalo mi nije zao da progutam u jednom zalogaju.

Link to comment

Ajde ako neko može da pomogne, šta nas očekuje ovog leta od novih ili od returning serija, ako postoji neki link ili spisak? Baš mislim na leto, izeš ako počinje tamo u oktobru. Trenutno jedino Burn Notice ide od kvalitetnih stvari, ali mi je malo Majkla Vestena da zadovolji kompletnu žudnju™.

Link to comment

Brate™...Znači, do kraja leta pratim dve serije...Burn Notice i True Blood.Prokletinje, sad se setih još jedne stvari - Sons Of Anarchy. A i to će tek od septembra da startuje.Dotle, evo nečega britanskog: Occupation

Basra, southern Iraq, 2003. Crammed inside a Warrior armed troop carrier, bullets and RPGs exploding around them, three British soldiers head into a hostile part of the city – and a world descending into chaos.When they emerge from their vehicle, their lives spiral out of control. Their fates – and the destiny of Iraq itself – become inextricably linked and, united in war, the three men, and their friendships, are torn apart during the peace that follows.
Dakle, klasična britanska ljigavost. Prva epizoda se emituje sutra, u utorak.
Link to comment

pogledao jednu epizodu gossip girl. opravdano se postavlja pitanje - zasto? zasto bi se iko izlagao toj ljigavosti :puke:gore od one tree hill.

Link to comment
Homicide, al u malim dozama. A Sajnfelda, rasipnici jedni, gledajte po sezonu dve godisnje. A ne da sve sprcate u mesec dana angry.gif
Ah H:LOTS neprezaljina serija...Retko skoro nemoguce naci ceo serijal preveden....A originalno pakovanje je tako...41tdj51hvklss500.jpg
Link to comment

poceo sam sa entourage. ok je, mada mi nije bash toliko dobro koliko je ovdje hvaljena. doduse, mozda postane, tek sam 5 epizoda pogledao. onaj glumchev agent [nisam josh popamtio imena likova] je ubjedljivo najbolji lik, ostali su mi 'nako

Link to comment
pogledao jednu epizodu gossip girl. opravdano se postavlja pitanje - zasto? zasto bi se iko izlagao toj ljigavosti :puke:gore od one tree hill.
Ako si uspeo da odgledaš celu epizodu, svaki ti čast. Ja nikada nisam uspela da se na obe imenovane serije zadržim duže od 30 sekundi.Ali najtragičnije je što su te serije gledanije od čega god hoćeš i snimaju se u nedogled.Čula sam da će i Gilmor girls da imaju spinoff, kao nešto se vraćaju u mamine tinejdžerske godine tj. u osamdesete. Ne mogu da zamislim veći preseraj. Edited by Arkadija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...