Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Hello Ladies je sasvim ok, mada mozda i nisam najobjektivniji jer su mi Merchant, Gervais i Pilkington carevi. Ovo je Merchantovo cedo ali pilot definitivno obecava.

Link to comment

Hostages i Blacklist su mi tu negde na istom nivou. Mogu da gledam, a i ne moram. Hostages sam odgledao 2, a blacklist jos nisam stigao drugu da vidim... kako vidim po lrd-ovom postu, mozda bolje i da ne gledam...

Link to comment

Gledam filmografiju ovo pisca Gang Related - baš ništa nisam gledao. Ali, vidim glumi Rza, pa možda vredi gledanja. Je l' sporadičan ili bitan njegov lik u seriji?

Link to comment

Au, koliko Whitechapel razbija ove sezone! Još luđi, još mračniji, još zajebaniji. Ja skinuo da pogledam samo jednu, eventualno prvi zločin, ali sam stukao sve četiri u komadu. Ko sad da čeka devet dana za druge dve, joooooo.Whitechapel mi je definitivno omiljena crime/psiho/horor serija trenutno.

Link to comment

Masters of Sex je super poceo, kao neki koktel seksa, veza, nauke i humora, a svega ima taman koliko je potrebno. Doduse, i da nista ne valja svejedno bih nastavio da pratim zbog Lizzy Caplan... :wub:

Edited by Calavera
Link to comment
U jebote, Blacklist izdržao tačno jednu epizodu da bude dobar. Ova druga ne da nije dobra, nego nije ni osrednja. Vini ovo ne treba da gleda da ne bi implodirao.
Da, druga je bas losija ...
Link to comment

hmm, ovo bi pre trebalo da bude na topiku aktuelne serije npr. ali kako takvog nema postovaću ovdeunsere mutter, unesere vater nemačka mini serija, 3 epizode po 90ak minuta svaka. pet prijatelja, od kojih jedan jevrej, jedna vonabi™ marlen ditrih, dva brata, i jedna ložačica pred početak rata snivaju svoje snove. međutim rat ih prekida u svemu.relativizacijski master pis, bed gaj su u stvari gud gaj, dele se slatkiši i sledovanja ruskoj deci i staricama itd itd. živo me zanima da li će ovakvo prekrajanje prikazivanje istorijskih drama zaživeti. došao do nje na fb preporuku nekog nemca čiji je deda bio u stalingradu.jedan detalj koji mi je zapao za oko, glavni junak se preziva isto kao glavni junak serije band of brothers. ovde nemac tamo amerikanac. nešto ne bih rekao da je slučajno.odgledaću do kraja jer volim serije(filmove) sa ratnom tematikom

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment
U jebote, Blacklist izdržao tačno jednu epizodu da bude dobar. Ova druga ne da nije dobra, nego nije ni osrednja.Vini ovo ne treba da gleda da ne bi implodirao.
Ranko Zamani :lolol:. Nasta je spao Alan Shore :isuse: Mislim da cu propustiti Blacklist...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...