Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ja sam iz nekog, samo meni znanog razloga, odgledao sva tri serijala Justified-a.I dalje stojim pri izjavi da sam gledao đubre. Sramno je porediti ga sa Wire-om ili Breaking Badom, mislim da je Selo gori i baba se češlja bolja serija od toga. Sulejman.
good. ostacu na, na jedvite jade, odgledanoj prvoj epuzodi.
Link to comment

Ni ja ne bih gledao dalje al obecao sam deci :)Whitechapel sve bolji. Ostala mi jos jedna epizoda da zavrsim drugu sezonu (prve dve sezone su po tri epizode)

Da li je neko gledao Lilyhammer i kakvi su utisci, ako jeste?
Meni se svidela. Edited by katamaran
Link to comment

uh... odvojih jedno 10ak novih serija za pogledati... kapiram da cu na kraju nastaviti da gledam 2, u najbolju ruku 3, ali otom potom.Prvo pitanje je da li je neko poceo da gleda Low Winter Sun? Valja li cemu?Hostages je izasla prva epizoda, kao i The Blacklist, pogledacu sad pa cu videti i sam o cemu se radi.Od serija koje sam bukmarkovao za odgledati kad krene su:The Graceland (Undercover drug related cops... ovo cu mozda preskociti u startu)famozni Almost Human (verujem da ce biti izuzetno negledljivo)Intelligence (Sawyer back in action! Covek iphone... ima gps, net, wifi... lol)Gang Related (Undercover gangsters!)Ressurection (Ovo moze biti jako zanimljivo. Ukradena ideja od nekog francuskog filma iz 2004)The Hundred (Vrlo verovatno cu odgledati pilot, a zatim shift+delete)Mind Games (Dva brata, jedan genije drugi ex-con resavaju slucajeve... :sigh:)

Link to comment
The Graceland (Undercover drug related cops... ovo cu mozda preskociti u startu)
Pa, sveden na zabavu sa gomilom obrta i prepoznavanja, na lepim lokacijama i lišen pretenzija koje nisu dramske tako da se samo oslanja na talenat za pisanje radnje... Kako hoćeš :D
Link to comment
uh... odvojih jedno 10ak novih serija za pogledati... kapiram da cu na kraju nastaviti da gledam 2, u najbolju ruku 3, ali otom potom.Prvo pitanje je da li je neko poceo da gleda Low Winter Sun? Valja li cemu?Hostages je izasla prva epizoda, kao i The Blacklist, pogledacu sad pa cu videti i sam o cemu se radi.Od serija koje sam bukmarkovao za odgledati kad krene su:The Graceland (Undercover drug related cops... ovo cu mozda preskociti u startu)famozni Almost Human (verujem da ce biti izuzetno negledljivo)Intelligence (Sawyer back in action! Covek iphone... ima gps, net, wifi... lol)Gang Related (Undercover gangsters!)Ressurection (Ovo moze biti jako zanimljivo. Ukradena ideja od nekog francuskog filma iz 2004)The Hundred (Vrlo verovatno cu odgledati pilot, a zatim shift+delete)Mind Games (Dva brata, jedan genije drugi ex-con resavaju slucajeve... :sigh:)
Ja sam pogledao pilot Hostages. Moj komentar: :D :isuse: shift+deleteI Graceland. Nista posebno, taman da se ubije vreme preko leta. Sad ne bih gledao.
Link to comment

U jebote, Blacklist izdržao tačno jednu epizodu da bude dobar. Ova druga ne da nije dobra, nego nije ni osrednja. Vini ovo ne treba da gleda da ne bi implodirao.

Link to comment
Odgledao pilot epizodu, onako... nije loše, ništa specijalno.
Odgledao i ja sinoć, meni baš loše, možda zato što sam očekivao malo više. Edited by Vapad
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...