Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ja sam iz nekog, samo meni znanog razloga, odgledao sva tri serijala Justified-a.I dalje stojim pri izjavi da sam gledao đubre. Sramno je porediti ga sa Wire-om ili Breaking Badom, mislim da je Selo gori i baba se češlja bolja serija od toga. Sulejman.
Odgledaj i četvrtu, možda se predomisliš.Ako ne, do tebe je :P
Link to comment
Ja sam iz nekog, samo meni znanog razloga, odgledao sva tri serijala Justified-a.I dalje stojim pri izjavi da sam gledao đubre. Sramno je porediti ga sa Wire-om ili Breaking Badom, mislim da je Selo gori i baba se češlja bolja serija od toga. Sulejman.
Mislis, sramno je porediti telenovelu zvanu Breaking Bad sa Wireom i Justified? Slazem se :P Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

pogledala sam prvu epizodu nove serije serangoon road. limunanicatm, ali ima sve šta treba, samo na drugom kraju sveta: cija, privatni detektiv, špijuni, kurve, vojnici, trandže, ljudi žabe, pucnjava, tuča, jurnjava, valjuškanje sa ženskinjem ispod mreže za komarce, kosooke lepotice, kockari. ja ću ovo gledati. istina je da pratim i SAO, a gledala sam i banši, što će reći da moji kriterijumi nekad i nisu nešto sa čime bi se pametan stvor dičio.

Link to comment
pogledala sam prvu epizodu nove serije serangoon road. limunanicatm, ali ima sve šta treba, samo na drugom kraju sveta: cija, privatni detektiv, špijuni, kurve, vojnici, trandže, ljudi žabe, pucnjava, tuča, jurnjava, valjuškanje sa ženskinjem ispod mreže za komarce, kosooke lepotice, kockari. ja ću ovo gledati. istina je da pratim i SAO, a gledala sam i banši, što će reći da moji kriterijumi nekad i nisu nešto sa čime bi se pametan stvor dičio.
Bogami, sviđaju mi se sastojci, kakva god da je.
Link to comment

Iskoristio sam 1 slobodno vreme da konačno počnem Veroniku Mars i stvarno su PPP mudraci bili u pravu: odlična je serija, a ne postoji dovoljan broj wubova za Kristinicu™. Jedina zamerka za prvu sezonu (koliko sam pogledao) jeste akcioni kraj prve sezone. Jedva čekam drugu. :wub:

Link to comment
Greska, serija je u rangu Wire, Homicide I sl.Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
:D :PNisam ja ni očekivao mnogo ali opet, bolja je čak bila i ona od pre neku godinu gde neki debeli sredovečni otac dvoje dece postaje flash, što su je ukinuli na pola sezone.Btw, dads pogledao drugu i tu ći stati, mom, pogledaću drugu.Da li je neko gledao The Crazy Ones?Michael J. Fox.Show možda vredi overiti.Idemo dalje, lepa jesen :)
Link to comment

Upravo ide na AXN-u neka Švedska serija o robotima, mislim da se zove Pravi ljudi. Meni deluje sasvim OK, mada nemam pojma od koje epizode sam se ukjljučila. Jel neko gledao i jel čemu?

Link to comment

Nabasao sam slučajno na vrlo obećavajući politički nekorektan crtani po receptu Simpsonovih i Family Guya, samo bez family momenta:Brickleberry-post.jpg?1348659406Odgledao epizodu, ostale se skidaju ali već se vidi da je dobro. Junaci su šumski rendžeri i njihov usvojeni medvedić. Odmah seks, rasizam, seksizam, silovanje, pedofilija i ostale smešne stvari!

Link to comment
Upravo ide na AXN-u neka Švedska serija o robotima, mislim da se zove Pravi ljudi. Meni deluje sasvim OK, mada nemam pojma od koje epizode sam se ukjljučila. Jel neko gledao i jel čemu?
Hvala na podsecanju! To je ovo: http://www.imdb.com/title/tt2180271/?ref_=sr_1 Uhvatila sam pre nekoliko meseci dve epizode na TV-u, bilo mi skroz OK, pa sam prekinula da bih krenula ispocetka kad nadjem vremena i posle zaboravila. Tih par epizoda koje sam gledala uopste nisu bile lose, na osnovu njih mislim da vredi dati sansu. Ionako ima samo 10 epizoda za sada.Isla veceras i druga epizoda Bron-a. Meni losija nego prva, skoro sve vec znamo, ovim tempom ce da rese slucaj vec u sledecoj epizodi, a onda cemo u preostalih 7 da gledamo Martina kako resava privatne probleme i Sagu kako iz strucne literature uci kako da funkcionise u vezi. Ocekujem neki veliki preokret vec sledece nedelje.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...