Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

The Black list sa Džejmsom Spejderom je prilično interesantna parafraza odnosa dr Lektora i Klaris Starling, samo su to ovaj put, genijalni terorista-kriminalac i FBI profajlerka-početnica (koji su verovatno otac i ćerka).Najveća zamerka je što se,dežurni srpski terorista preziva Zamani.Jbt, nikada, ama baš nikada, se takav lik ne preziva Petrović ili Jovanović.Dobro, da ne budem do kraja neprevedna prema poznavanju naših imena, bar su potrefili ime: Ranko Siniša Zamani.

Edited by Arkadija
Link to comment

Ratko, valjda.Low point epizode je bio trenutak kada je Klaris morala da think outside the box, kako bi povezala ratkovu porodicu iz Bosne i angazman generala. Do tada je valjda pretpostavka bila da hoce otkup za devojcicu, sta li (na cross checking biografija se valjda nije ni pomislilo) :mellow:To, i NACNOPT...2013-09-261644.jpg

Link to comment
simpatično, zabavno i duhovito na momente.
Hajd' javi kad se završi Whitechappel da ga progutam, molim te.
The Black list sa Džejmsom Spejderom je prilično interesantna parafraza odnosa dr Lektora i Klaris Starling, samo su to ovaj put, genijalni terorista-kriminalac i FBI profajlerka-početnica (koji su verovatno otac i ćerka).Najveća zamerka je što se,dežurni srpski terorista preziva Zamani.Jbt, nikada, ama baš nikada, se takav lik ne preziva Petrović ili Jovanović.Dobro, da ne budem do kraja neprevedna prema poznavanju naših imena, bar su potrefili ime: Ranko Siniša Zamani.
Ratko, valjda.Low point epizode je bio trenutak kada je Klaris morala da think outside the box, kako bi povezala ratkovu porodicu iz Bosne i angazman generala. Do tada je valjda pretpostavka bila da hoce otkup za devojcicu, sta li (na cross checking biografija se valjda nije ni pomislilo) :mellow:To, i NACNOPT...2013-09-261644.jpg
Ubedili ste me, odoh da probam.
Link to comment

Ne, ne, lepo kažu Ranko, možda su mislili Ratko, ali sva ta slova i čudni glasovi mogu da zbune.A tek ćirilica, mi i ne znamo šta nalupetaju kada ispisuju kineske ili japanske znakove

Edited by Arkadija
Link to comment

Maj bed

Ranko Zamani (1 episode, 2013)
Ja uvek polazim od pretpostavke da je svaki binsr negativac u americkim serijama/filmovima Ratko, ili Radovan.Nego, onako celav i sa plikovima mi lici na Vugija iz There's something about Mary
Link to comment
gotova je sezona whitechapel. još su luđi.danas ću da gledam poslednju - četvrtu epizodu.
To, hvala. Skidam i večeras ili sutra si pravim maraton.Blacklist inače skroz zadovoljavajući, nastavljam dalje sigurno.Počela i druga sezona Nešvila, ali to će malo da sačeka.
Link to comment

Ja bih da se pridružim apelima da se izdrži prvih 4-5 epizoda Justified-a. Kao i sa Žicom, seriji treba neko vreme da se uhoda.Inače meni je odmah posle Wire-a po omiljenosti ™, ispred Six Feet Under i Breaking bad, kad su drame u pitanju. Svakako vredi pogledati.

Link to comment

Ja sam iz nekog, samo meni znanog razloga, odgledao sva tri serijala Justified-a.I dalje stojim pri izjavi da sam gledao đubre. Sramno je porediti ga sa Wire-om ili Breaking Badom, mislim da je Selo gori i baba se češlja bolja serija od toga. Sulejman.

Edited by Utvara
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...