Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Dizem ruke od Justified posle cetiri pogledane epizode. 8.7 na imdb :wacko:
Neeee! Upravo od 5-6 epizode se priča razvija u pravom smeru i počinje da dobija smisao. Daj šansu još par epizoda.
Link to comment
Dizem ruke od Justified posle cetiri pogledane epizode. 8.7 na imdb :wacko:Verovatno cu da probam Whitechapel
OMG ZOVITE HAG!!!!!!111Ali, ozbiljno, Justified malo luta u prvoj polovini prve sezone (neki će reći cele prve sezone), ali posle toga, kada se uhodaju sa glavnom pričom i likovi iskristališu, postaje jedna od najboljih serija uopšte. Svaka sezona je odlična, ali druga naročito razbija.Mada, jes' malo čudno što ti se bataljuje posle 4 epizode, moram priznati.edit: ovde je tema, pa baci malo pogled http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=16596&hl=justified Edited by Lrd
Link to comment

Ja cu samo da kazem da je meni i taj pocetak prve sezone super! Razumem sto nekima smeta jedan-slucaj-jedna-epizda sistem umesto price koja se proteze kroz celu sezonu ili sire (ali, kao sto pomenuse uvazene kolege iznad, to se menja vec od sredine prve sezone), i slazem se da su te prve epizode malo 'cudne' (produkcijski na momente malo podsecaju na dosijex/jag/serije90ih, malo na Miami Vice), ali zajebancija je tu, kul likovi su tu, dijalozi su tu, malo gledamo kako izgleda marsalski posao i svakodnevni problemi, na taj nacin nas upoznaju sa likovima pre nego sto nas gurnu u vecu pricu. Opustajuca zabava. Da li su to radili planski ili su malo lutali, trazili se, ne znam, ali sta ima veze. Taman da se lagano covek navikne na jezik. I onda bum, off we go. Tako da, pridruzujem se apelima da ne bataljujes. Stvarno, kako mozes odustati od serije u kojoj glavni lik, us marshal, na pitanje da li je ubio nekog tipa kaze

He pulled first; I's justified.

:P

Link to comment
Prvih par uopste ne obecavaju. Pogledacu jos tih nekoliko kad ispucam Whitechapel.Jedva nadjoh 720p kod brace Rusa :)
Meni je i pocetak dobar, ali tek negdje od 6. ili 7. krece da bude vrhunska. Do tad su uglavnom zasebne epizode koje nekom mogu da se svide manje ili vise, ali kasnije stvarno postaje nenadjebiva serija, isplati se istrpit taj pocetak.
Link to comment

Sleepy Hollow je black Buffy the vampire slayer i to je to, mislim Džordž Vašington se borio ne za neovisnost sjedinjenih država no za opstanak čitavog sveta protiv zla koje se baš tu manifestovalo, i serija je super, za uz picu, plavušu i kokakolu, isprobano.Brooklyn Nine Nine je đene đene, nisam gledao drugu, Pemblton je car, izgleda bolje nego u prethodnih par gde se pojavljivao, humor je usiljen, može da se preživi, ali samo posle jedne epizode Sleepy Hollow i uz iste uslove.Dads, nažalost, nije uspela da dostigne bruklin 9 ali je još uvek pod uslovnom, gleda se dalje.Na čekanju za gledanje su By Any Means, Hostages, S.H.I.E.L.D, Masters of Sex, Mom, SAF3, Serangoon Road, The Blacklist i Goldbergovi..za sada.Gledao neko Rej Donovana, prvih pet sam progutao i nije loše, mene fino radi.

Link to comment
Gledao neko Rej Donovana, prvih pet sam progutao i nije loše, mene fino radi.
Gledam ja, odnosno pogledao sam prvu sezonu. Sasvim mi je ok, gledacu i dalje.Glumci koji se pojavljuju u sporednim ulogama (James Woods, Eliot Gould, Rosanna Arquette) daju sasvim lep doprinos.
Link to comment

Kad ste vec kod cuvenog Justified, ja sam u klubu onih koji su brzo odustali, jedva izdrzao drugu epizodu. Ne videh nijednu naznaku da bi mi se mogla zapatiti serija, a iz iskustva znam da ako mi pilot ne legne bar malo - nema nade, koliko god se trudio.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...