Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

pratim sad emmy awards, sokirana sam:outstanding lead actor in a drama series: jeff daniels, the newsrooma supporting actor u istoj kategoriji iz boardwalk-a. boardwalk nisam gledala [mada bih eto, jer je kraj serije dala aaron paulu ili majku, zasluzeno u svakom slucaju], ali za jeff danielsa stvarno ne kapiram. :/jos ako dobiju za najbolju dramu, gnah.

Link to comment

Kreće The Blacklist. Nešto poput Hanibala Lektora i Klaris Starling iz Jaganjaca, samo što ovde nije serijski ubica nego tip koji je bio unutar terorističko-radikalnih elemenata...Tog tipa će glumiti Džejms Spejder, pa me serija zato zaintrigirala. Videćemo.

Link to comment

Odgledao prvu epizodu (nisam ukapirao da će biti dve za redom) i mnogo se brzo radnja odvija za nešto što treba da bude .... tajnovito i spektakl u najaviMislim da će biti totalno bezveze...

Link to comment
Gluplje ništa nisam gledao odavno.
To je zato što nisi gledao Zero Hour.
Ja odgledala 5 minuta od prve Zero hour i zbrisala.Nikada nisam podnosila ćelavog sa unjkavim glasom :yucky:
'Goose' iz Top Guna jbt
Link to comment

Ma slažem se, nego sam se frapirao kad sam otišao da pogledam gde je još glumio unjkavi ćelavac :lolol:

Kreće The Blacklist. Nešto poput Hanibala Lektora i Klaris Starling iz Jaganjaca, samo što ovde nije serijski ubica nego tip koji je bio unutar terorističko-radikalnih elemenata...Tog tipa će glumiti Džejms Spejder, pa me serija zato zaintrigirala. Videćemo.
Pilot OK, koka agentica malo meh, Spader očekivano odličan. Na listi za kupovinu. :thumbsup: Edited by historian
Link to comment

2. epizoda "Brooklyn Nine-Nine" je tesko sranje. Vec 1. mi je bila bezveznjikava a u ovoj 2. ne znam da li su bila dva iole smesna momenta.Juce sam pogledao pilot "Mom", Anna Faris u glavnoj ulozi. Alt+F4 nakon nepunih 10 minuta.The Goldbergs necu ni da skidam, po opisu sam zakljucio da je govno :) Ako je neko skinuo neka podeli svoje utiske.

Link to comment
E da, neko je pitao kako nam se čini Sleepy Hollow, mislim poručnik vasić. Gluplje ništa nisam gledao odavno.
Ја одгледах и другу епизоду. Прети да буде опасан кемп, скоро у рангу Револуције. Количина глупости ме просто мами да наставим.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...