Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

@Burn Notice

Poceo sam da gledam cisto da bih opustao mozak i to je fino funkcionisalo u prve 3 sezone posle druge tri je (uz par bljeskova) padalo u kanal i standardne klisee Plaza-ribe-ruski/latino mafijasi-spijuni-tugaljivi nesrecnici kojima treba pomoc. I kada su nakon toga sto su im odobrili 5 i 6 sezonu odjednom (iako nisu bas razbijali sa gledanoscu) dodali i sedmu vec sam bio ubedjen da cede suvu drenovinu.Ali desilo se nesto skroz neuobicajno za serije pa kada se gleda sedma sezona to izgleda kao potpuno drugacija serija sa moralnim dilemama, zapletima i mnogim stvarima koji nije bilo ni u najav u svih 6 prethodnih sezona. Prosto se iz svake epizode poslednje sezone oseca da su je snimili sa znanjem da im je to definitivno poslednja i da zele da pokazu kako bi to sve vreme izgledalo da je bilo po njihovom. Svaka im cast za odlku mada mi je sada krivo sto nisu otpocetka isli na neku malo ozvbiljniju pricu.U svakom slucaju bila je lepa voznja iako sam poceo da gledam samo zbog Majamija i Bruce Campbella.
Ja takodje pocela zbog Asha i negde kod cetvrte-pete se maalo smorih, upravo zbog istaknutog recepta. Sad vise ne znam ni sta se desilo poslednje, ali razmisljam da pogledam zbog hvaljenog finalea.
Link to comment
vidim da cu redovno pratiti brooklyn nine-nine! sjajan pilot feat. srpski mesari
Ne bih bas rekao sjajan, ali vise nego solidno, praticu i ja neko vreme. Gledao zbog Michaela Schura, veliki deo Ofisa i Parks & Recreationa.A vratila se i Liga, mada i dalje krece standardno sporo. Edited by Calavera
Link to comment

The new HBO series, True Detective, starring Matthew McConaughey and Woody Harrelson premieres January 2014.Ovo moze biti jako zanimljivohttp://www.youtube.com/watch?v=i8i5CR4kDjM

Link to comment
@Burn NoticeJa takodje pocela zbog Asha i negde kod cetvrte-pete se maalo smorih, upravo zbog istaknutog recepta. Sad vise ne znam ni sta se desilo poslednje, ali razmisljam da pogledam zbog hvaljenog finalea.
Slobodno pocni od recimo seste da te uvede u pricu za sedmu. Mada ako si u guzvi sa vremenom mozes i direktno na sedmu, dobices sve bitne informacije na uvodu u sezonu. Kao i par iznenadjenja ako si gledala Heroes :D
Link to comment
Гледа ли ико Sleepy Hollow?
Dobar pilot, dobar Ichabod Crane, jos kad gledas ovako uvece 1 ugodjaj je potpun. Jedino steta sto su odmah ubili Clancyja, valjda nece i ovo kao Under the Dome da se raspadne posto jos koliko u prvoj epizodi roknu glavnu ocinsku figuru <_<
Link to comment
Ne bih bas rekao sjajan, ali vise nego solidno, praticu i ja neko vreme. Gledao zbog Michaela Schura, veliki deo Ofisa i Parks & Recreationa.A vratila se i Liga, mada i dalje krece standardno sporo.
uh, meni je bas legao! a ocekujem da se kao i svi schurovi projekti dodatno razradi posle prve sezone...
Link to comment

Upravo zavrsila 1. epizoda 2. sezone Bron-a (u Danskoj ide sat vremena ranije <_<, moram da izbegavam internet zbog spojlera). Obecava. :) Ovog puta se veoma ocigledni moguci glavni osumnjiceni pojavio u poslednjoj sceni, ali cisto sumnjam da ce biti kriv na kraju. Ko je voleo Sagine momente u prvoj sezoni, uzivace i sad.Inace, potvrdjena je i 3. sezona. :thumbup:

Edited by Naa
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...