Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Zavri se i Breaking Bad.Poceo sam da gledam cisto da bih opustao mozak i to je fino funkcionisalo u prve 3 sezone posle druge tri je (uz par bljeskova) padalo u kanal i standardne klisee Plaza-ribe-ruski/latino mafijasi-spijuni-tugaljivi nesrecnici kojima treba pomoc. I kada su nakon toga sto su im odobrili 5 i 6 sezonu odjednom (iako nisu bas razbijali sa gledanoscu) dodali i sedmu vec sam bio ubedjen da cede suvu drenovinu.Ali desilo se nesto skroz neuobicajno za serije pa kada se gleda sedma sezona to izgleda kao potpuno drugacija serija sa moralnim dilemama, zapletima i mnogim stvarima koji nije bilo ni u najav u svih 6 prethodnih sezona. Prosto se iz svake epizode poslednje sezone oseca da su je snimili sa znanjem da im je to definitivno poslednja i da zele da pokazu kako bi to sve vreme izgledalo da je bilo po njihovom. Svaka im cast za odlku mada mi je sada krivo sto nisu otpocetka isli na neku malo ozvbiljniju pricu.U svakom slucaju bila je lepa voznja iako sam poceo da gledam samo zbog Majamija i Bruce Campbella.

Link to comment
Zavri se i Breaking Bad.Poceo sam da gledam cisto da bih opustao mozak i to je fino funkcionisalo u prve 3 sezone posle druge tri je (uz par bljeskova) padalo u kanal i standardne klisee Plaza-ribe-ruski/latino mafijasi-spijuni-tugaljivi nesrecnici kojima treba pomoc. I kada su nakon toga sto su im odobrili 5 i 6 sezonu odjednom (iako nisu bas razbijali sa gledanoscu) dodali i sedmu vec sam bio ubedjen da cede suvu drenovinu.Ali desilo se nesto skroz neuobicajno za serije pa kada se gleda sedma sezona to izgleda kao potpuno drugacija serija sa moralnim dilemama, zapletima i mnogim stvarima koji nije bilo ni u najav u svih 6 prethodnih sezona. Prosto se iz svake epizode poslednje sezone oseca da su je snimili sa znanjem da im je to definitivno poslednja i da zele da pokazu kako bi to sve vreme izgledalo da je bilo po njihovom. Svaka im cast za odlku mada mi je sada krivo sto nisu otpocetka isli na neku malo ozvbiljniju pricu.U svakom slucaju bila je lepa voznja iako sam poceo da gledam samo zbog Majamija i Bruce Campbella.
Ha?Burn Notice valjda?
Link to comment

Tako mi i treba kada u isto vreme pisem na dva topica o serijama koje imaju dve reci i pocinju na B u isto vreme :DDa naravno Burn Notice :D

Edited by pavllle
Link to comment

Dok se ne završe Breaking bad, Newsroom, Philadelphia, gleda se Burn notice koji bih uvek odgledao kad bih uhvatio na tv-u. Sad sam na 5oj sezoni, i bila je odlična epizoda sa srpskim sindikatom! Serija je baš bleja, nekad mi je teško da odgledam 40+ minuta jer je previše predvidivo, ali sve u svemu je vrlo zabavno.Niko nije pomenuo da je išao Wilfred i da ide Childrens hospital. Kupujem.

Link to comment
showtime okacio prvu epizodu "masters of sex" na youtube, deset dana pre televizijske premijere. :huh:serija je radjena po biografskoj knjizi o vilijamu mastersu i virdziniji dzonson, i njihovim istrazivanjima. zanimljivo se uklapaju privatni detalji u celu pricu.
Odgledao, deluje dosta zanimljivo, mada meni je ta glumica iz Party Down najneseksualnije stvorenje koje sam ikad video (među glumicama... tih godina... relativno privlačnim.)
Link to comment

Lično nisam ljubitelj ni Roberta Orcija i Alexa Kurtzmana, čisto da se ogradim po pitanju nastavka Spidermana i malopređašnjem pominjanju Disneya, koji nije povezan sa ovom serijom, ali ipak sam pominjao Marvel na onom topicu -_-

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...