Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Pogledala i ja Borgen, dosla do pola druge sezone. Meni nije loše, kuloarska spletkarenja i Birgitte Nyborg onako rumena i kreposna. Jedino mi se počelo malo ponavljati..Btw. sorry sto ne citiram ranije postove, nesto me smantao ovaj search...

Link to comment
Whitechapel is back. ako nekog interesuje> jedva nadjoh danas da skinem :)http://youtu.be/15Wr_Adrjr8
E, odlično! Hvala na podsećanju. Mada mislim da ću ovde sačekati da se završi cela sezona pa da gledam u komadu. Sve tri nedelje. :)
E, taj Withechapel uopšte nije loš, odgledala sam prvu sezonu pre neku nedelju na Foxu. Znači ima i druga, baš lepo. :) Kupujem odmah.
Tri sezone bilo do sada, mada one britanske od po 3-4 epizode. Super je serija.
Link to comment
Tri sezone bilo do sada, mada one britanske od po 3-4 epizode. Super je serija.
Ma da, posle sam videla, koliko sam sezona zapravo odgledala, ali nema veze, meni je sve to prva, pošto sam gledala u cugu :D Edited by Arkadija
Link to comment

Jel gledao neko Rectify? Počeo da gledam i ne znam vredi li da nastavljam. S jedne strane, zanimljiva zamisao, s druge, vrlo razvučeno i melodranatski u njegorem smislu te reči. Daj recite mi vredi li da gledam.Za Top of the Lake - nemate pojma, verovatna najbolja serija prošle sezone, uz The Fall.

Link to comment

Odgledao treću epizodu i smorilo me preko svake more. Nije problem čak ni razvučenost koliko corniness - dugi besmisleni monolozi, ominous score, itd. Ako se kasnije išta popravlja, reci pa da mu dam šansu, if it's just more of the same, bataljujem definitivno.

Edited by Syme
Link to comment
Odgledao prvu sezonu Forbrydelsen :Hail:Gde da skinem drugu sezonu na torrentz.eu mi izbacuje neku sa holandskim titlovima.
imaš ih u piratskoj luci™ odgovarajućene znam da li da ti preporučim da odmah odeš na S03 dok još nisi skinuo sve :fantom:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...