Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Dobar je Entourage. Ja slistio sve sezone početkom godine i sad čekam nastavak. To bi trebalo uskoro da krene, ne?SFU sam gleadao nešto malo kad je počeo na pinku da se prikazuje pre x godina i nič mi se nije svideo. Mada, uglavnom je hvale ljudi :unsure:

Link to comment

Entourage je super, probaj, neces zazaliti - garant. Ja sam se sam iznenadio koliko mi se serija dopala. Jeremy Piven je Car u seriji, apsolutno fenomenalan. nbg, mislim da 6. sezona pocinje sredinom Jula.

Link to comment

Entourage nova sezona krece krajem Juna ili pocetkom Jula ako se dobro secam. U svakom slucaju, ima dovoljno materijala (5 sezona valjda) za jedno opustanje u klimatizovanoj prostoriji.Skoro sam pogledao prvu sezonu Sons of Anarchy i mogu je preporuciti (S2 krece u Septembru).update: S6 Entourage krece 12. Jula

Edited by ducca
Link to comment

Ja sam počeo da gledam six feet under, odgledam nekoliko epizoda i nikako da nastavim. A nije da je loša serija ili tako nešto. U međuvremenu slistim sons of anarchy. Čim sam video da je kreator shielda umešan znao sam da je zabava zagarantovana. :D

Link to comment

Jel zna neko kakvu to seriju u Srbiji snima Rob Stjuart alias Nik Sloter?! Prema nekoj priči, snima se nastavak Majami Hita i zvaće se žarkovo Hit (žarkovačka vrelina), a u pilot-epizodi Sloter se obračunava sa ostacima zemunskog klana.

Link to comment

there's something going on you're gonna wanna see...B00006IRH9.01.LZZZZZZZ.jpgpreslatko, kao najbolji demo snimci omiljenog benda.nerazradjeno, trying too hard, ali tako toplo.sto ih vise gledas to su ti drazi likovi, sa svim svojim (dramaturskim) nesavrsenostima.inace polako odradjujem i boston legal, koji mi je prilicno simpatican ali daleko od opsedajuceg. mislim da mi je tempo nesto tipa sezone mesecno.

Link to comment
inace polako odradjujem i boston legal, koji mi je prilicno simpatican ali daleko od opsedajuceg. mislim da mi je tempo nesto tipa sezone mesecno.
i meni uglavnom simpaticno, ali kompletan utisak vise naginje ka trying too hard, uz sve duhovite momente i kolebanje autora dokle je politicki korektno biti politicki nekorektan.pitanje za sampiona: zasto su u (ne)konvencionalnim serijama o advokatima obavezni patuljci/ice?
Link to comment
nisam. kao i za 6 ft under, iz nekog razloga sam oduvijek mislio da je to skroz gay serija, a da ni sekunda nisam gledao.
entourage je serija o drustvu slicnim onima kojima i svi pripadamo, sa time da se ovi zajebavaju sa maseratijima, holivudom i preteranim mankenkama... dakle serija o svakom 20+ liku, samo je lestvica zivotnog standarda dignuta za koji milion dolara, ergo not gay at all. Edited by Hustler
Link to comment

Nurse Jackie, nova serija iz Showtime-a, pilot uopste nije los. jel gledao neko?u glavnoj ulozi Edie Falco poznata iz Sopranosa...inace, pisao sam ranije, ali meni su i Entourage i SFU odlicni.SFU jeste malo gej serija, ali vremenom naviknes. tacnije, jedan od glavnih likova koga igra Michael C. Hall (Dexter) je gej, pa izmedju ostalog pratimo i njegov (ljubavni) zivot. zaista neverovatno kvalitetno odradjena i retko originalna serija, vazi za jednu od najboljih ikad. sjajna glumacka ekipa. preporucio bi svima koji jos nisu gledali :)

Edited by mr@ki
Link to comment

Al pre toga, da li da prvo obrnem The King of Queens ili Homicide: Life on the Street. Nijednu do sad nisam gledao kompletnu (od obe sam gledao jedno 65% snimljene robe, pa sad hoću redom). Debeljko i njegovi problemi sa ženama i tastom, ili baltimorski detektivi i njihovi problemi sa kriminalom i sopstvenom korupcijom?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...