Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Meni je gledljivo. Nije Deadwood, ali može da se gleda pogotovo ako ti se gleda western.Meni je ta tema gradnje zeleznice posle gradjanskog rata i spajanje obala i onako bila zanimljiva od ranije, pa možda mi je zbog toga neke stvari lakse oprostiti(mada i nema nekih velikih gluposti).

Link to comment

Naletoh slucajno na neke najave za jesen i kada se otkace spin-off pokusaji samo mi ove dve izgledaju gledljivo i to vecinom zbog ekipe.http://www.youtube.com/watch?v=k9_qgX7pTlcIako je ovo rip of silence of the lambs u kom je iz trailera jasno da mu je ona cerka ipak cu dati sansu zbog Spadera.http://www.youtube.com/watch?v=pWEL-FqBW0oNasmejalo me dva puta u trejleru a tu je i Robin Williams pa cu pruziti sansu, ali mi se cini da ce se nakon 3-4 epizode vec znati da li je sink or swim.

Link to comment
gleda neko ovo? vredi li, da skidam?
Gledam ja, u osnovi nije lose ako nema nista bolje.Ne treba ocekivati neki izraziti kvalitet, sve u svemu za popunjavnje letnje pauze moze da prodje.
Link to comment
Gledam ja, u osnovi nije lose ako nema nista bolje.Ne treba ocekivati neki izraziti kvalitet, sve u svemu za popunjavnje letnje pauze moze da prodje.
+1
Link to comment

Dobio sam tip (iz pouzdanih izvora) da su Čileanci napravili neku kickass krimi seriju. Zna li neko nešto više o tome? Zaboravio sam naslov, tako da ne mogu da ga iemdebujem, jbg.

Link to comment

Ma, da... HBO produkcija, na sva zvona trube o njoj već jako, jako dugo... Serija je na jedno milion listi na IMDB-u, koje tamo sastavljaju ljudi sa očigledno prefinjenim selekcijama...

Dobio sam tip (iz pouzdanih izvora) da su Čileanci napravili neku kickass krimi seriju. Zna li neko nešto više o tome?
Na PPP-u pisati ovakav post :lolol:Patetično...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...