Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ljudi kakva je ova serija Rescue me sa Denisom Lirijem? Vredi li gledanja?
Ja gledao na tv kad je bila.I to je to. Ne bih se naterao da skidam sezone pa da gledam, ali nisam automatski prebacivao kad šaltam kanale.Send from WC solja by BVK
Link to comment

Nema sanse da je bolja od originala. Ona skandinavsku atmosferu nije moguce docarati preko bare. Plus je glumacka kombinacija u originalu nenadjebiva.

Link to comment

Gde može Danska/Švedska da bude isto što i SAD/Meksiko... Iskopali bi most između SAD/Kanade, pa da barem sliči, ali opet bi imali tonu problema... Pogledao sam desetak minuta pilota ove druge verzije sa ovom nemicom i digao ruke, doduše meni je i original bezveze...Može preko bare sve da se dočara, ako rade pravi ljudi... Fincher je to valjda pokazao sa prvim delom onog smaranja od trilogije...

Link to comment

Na FoxCrime pocinje americka verzija Broen-a --The Bridge.Mislim da je sutra premjera ovo je repriza od prosle nedelje

Link to comment

Cuo sam dobre stvari za Rectify, krecem cim zavrsim Orphan Black......koji je skroz solidna letnja zabava, plus ima samo deset epizoda pa nije neki commitment. Pravi zlocin sto Maslany nije nominovana za Emija, mozda glasaci nisu skapirali da je ona glumila sve klonove? <_<

Link to comment
probala sam da gledam graceland i odustala posle 10 minuta. nije da ne gledam svakakvo smeće, ali ovo je čak ispod mojih kriterijuma. ako se još neko upeca, i odmakne dalje nego ja i ustanovi da nisam dobro procenila, molim da mi javi da ispravim grešku.
Ja gledam, ali nisam ti baš pravi reper... Gledao sam Belu kragnu, gledam ovo... Ništa posebno, ali Jeff Eastin zabava mi radi posao...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...