Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Dark Angel i ako valja, valja samo zbog Jesike :wub: Entourage - pod obavezno (do IV serijala (za V agarantujem jer nisam ni gledao))

brate gledam gossip girl, mora da mi stvarno nije dobro :ph34r:
i ja bi ovo gledao ali me sramotapratio redovno dok je isla na tvFleki pre LOSTaza preko leta mogu da preporucimThat 70`s showima 8 serijala - kratko traje a moze da se prekine i pocne kad hocesili30 Rockjos nisam poceo da gledam ali na "cvrsniku" je ...edit:kad ne pratim fabulu radnje .. ja mislio Gilmore girls.... Edited by eye of the beholder
Link to comment

Ostavio sam Dark Angel na torrentu... za svaki slucaj. Entourage je totalno looda serija - apsolutna preporuka. Sto se Gossip Girl tice tu imam konflikte emocije. Kao fan Veronice Mars apsolutno mrzim tu seriju i ceo buzz koji se vestacki stvara oko nje. Prosle nedelje je bio season finale i taj fan favorite i power house (po recima pogubljene Dawn Ostroff, sefica CW-a, za one koji ne znaju) je imao 2.4 miliona gledaoca i 1.1 rating. To su naime cifre koje je VM imala tokom cele 3. sezone, nekad cak i vece. Za razliku od GG koja je hyped - up do neverovatnih razmera, VM su na istoj televiziji tretirali kao neki leftover koji su morali da pokupe sa UPN-a. Osim toga svi glumci i glumice u seriji mi deluju tako vestacko da mi je to stvarno negledljivo. That been said, ako nateraju Kristinicu™ da se pojavi on screen, a ne samo kao narator - I'm in. :) kad smo vec kod GG hype-a Blake%20Lively%20and%20Leighton%20Meester%20of%20Gossip%20Girl,%20Rolling%20Stone%201075.jpg

Edited by mandingo
Link to comment
Gledam Damages s1 i nisam ocekivao da je ovoliko dobra barem meni neiskusnom u serijama.
Cisto da znas ni druga sezona ne gubi na dinamici, a ocekuje se treca najesen.
Link to comment
Dobri su, ali jos nisam uhvatio south park
Uhvatio sam je u drugoj sezoni. Sve je na najgoroj politickoj nekorektnosti, a epizoda kada jedni drugima opaljuju roditelje je scot tenorman must die2
Link to comment

Odgledah "vesele sedamdesete" ... jbt koji je ono krs na kraju. U zadnjoj sezoni izbacili dva glavna lika i kao sve je kul!!sranje... Nego ako neko hoce svih VIII serijala te serije da mu dam - pre nego sto obrisemtitlovi nisu ukljucenu :)

Link to comment

ja istroshih skoro sve sto sam gledao. ukljuchujuci i heroes, prison break i dextera, sa kojima sam se poprilicno muchio [chak mi je prison break nekako najlakse pao, heroes i dexter su me bash smorili]. dakle, sta sledece da gledam? kakav je 6 feet under? imam 1 otpor prema toj seriji, ne znam zasto, iako je nikad nisam gledao. mozda bih mogao i oz da privedem k kraju, mada me malo smara. dakle, sta da radim? pomozite. pare nisu problem.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

nisam. kao i za 6 ft under, iz nekog razloga sam oduvijek mislio da je to skroz gay serija, a da ni sekunda nisam gledao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...