Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Nemoj ti da gledas Fringe. Bolje se prihvati Continuuma. Inace Fringe je odlicna serija, u pojedinim epizodama i fenomenalna. Mnogi su pljuckali po Ani Torv, pa se ispostavilo da je njen lik sve samo ne jednodimenzionalan (i to u vise znacenja hehe).

Edited by laki strajk
Link to comment
Nemoj ti da gledas Fringe. Bolje se prihvati Continuuma. Inace Fringe je odlicna serija, u pojedinim epizodama i fenomenalna. Mnogi su pljuckali po Ani Torv, pa se ispostavilo da je njen lik sve samo ne jednodimenzionalan (i to u vise znacenja hehe).
Nem pojma šta je Continuum, al kratkim srčovanjem™ dolazim do zaključka kako si ti meni sad opasno spustio.
Link to comment
Nem pojma šta je Continuum, al kratkim srčovanjem™ dolazim do zaključka kako si ti meni sad opasno spustio.
To mi nije bila namera. Continuum je moja pozitivna preporuka. Mada bi stvarno trebalo o tome na SF serije podtemi.Moj komentar je pre svega bio zbog tvoje konstatacije da je mali izbor u zanru, a cini mi se da je tematika bliza nekome ko voli conspiracy teorije i sf.
Link to comment
Da, ja zaboravio da će sad valjda i druga.Nego, stukao sam preostali Nashville u poslednja dva dana (zato je bog izmislio slobodne dane) i to posle iz muzičke drame sa sapunjavim elementima prerasta u 1 ozbiljnu sapunicu, a kraj je toliko patetičan i slinav da nijedan pravi muškarac sa kičmom ili osoba koja drži do sebe neće moći da odgleda bez prezira. Ja sam se isplakao i jedva čekam sledeću sezonu.edit: sad da uhvatim priključak sa Copperom, nadam se da valja, a Mammy ništa ne priča.
pričala bi mammy o cooperu, no se pokrila ušima i ćuti. zadremala sam i prespavala po parče od dve epizode, baš kad je bilo napeto. nema veze sa cooperom, nego sa kasnim terminom za gledanje serija. izgleda da sam sinoć prespavala i komad lutera. :isuse:
Link to comment

Hvala na podsećanju... Mad Dogse gledam isključivo u cugu i zaboravio sam da je sada već cela sezona emitovanja...Dakle, idemo u Afriku...

Link to comment
To mi nije bila namera. Continuum je moja pozitivna preporuka. Mada bi stvarno trebalo o tome na SF serije podtemi.Moj komentar je pre svega bio zbog tvoje konstatacije da je mali izbor u zanru, a cini mi se da je tematika bliza nekome ko voli conspiracy teorije i sf.
E, kul onda, baciće se pogled, hvala na preporuci.
Link to comment

Frindž ko i sve serije - kreće ok, a onda počinju da zapetljavaju dok ne naprave čitav cirkus - ja bataliopošto je počelo opasno da me smara ono kenjanje o ovom i onom univerzumu itd itd.....

Link to comment
Ray Donovan (2013– ) Dakle, u prvih pet minuta je sve već jasno, strašno ideološko trovanje, moralisanje with a touch of lukavosti, ponavljanja - katastrofa... Posle se razvija u skladu sa CW-HBO kasičnim smećem, zato se David Simon i ubi od sahranjivanja sopstvene Žice koja mu se izmakla od kontrole u smeru većeg kvaliteta...Ali, ekipa: Liev Schreiber, Katherine Moennig, Jon Voight, Steven Bauer, Elliott Gould, i još pritom celu seriju radila Ann Biderman, osoba koja je pisala debi Edvarda Nortona na filmu, koja je radila dramatizaciju za jedan od boljih Augustovih filmova (Osećaj Smile za sneg), koja je debitovala sa solidnim trilerom Copycat...Čoveče, šta rade CW i HBO, pa ovo je strašno, uzimaju i mnogo skupe i mnogo uspešne ljude, a produkuju obična sranja...Doduše, da li je iko gledao Southland (2009–2013)? Možda Ann Biderman nije odavno na nivou iz devedesetih :huh:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...