Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Nisi valjda merio vreme? Ili je bilo ono, pola sušenje. Od preostalog, 2/3 valja, ali ne toliko da ta polovina dobije 28.5, već njoj ide 27, pa trećini koja se toleriše onda ide 10?
Nisam merio nego imam istančan osećaj za vreme kada je smaranje u pitanju, ostalo još iz osnovne škole. Tamo se merilo na 45 minuta i posle sam vežbom razvio osećaj koliko traje smaranje. Vrlo korisna i praktična veština.
Link to comment
Nisam merio nego imam istančan osećaj za vreme kada je smaranje u pitanju, ostalo još iz osnovne škole. Tamo se merilo na 45 minuta i posle sam vežbom razvio osećaj koliko traje smaranje. Vrlo korisna i praktična veština.
Mora da si prirodno talentovan perkusionista?tumblr_lsiewda7eF1r38xfao1_400.jpg
Link to comment

jebemu mater - Šejmles nije mogao gore da se završi....šta sad da radim dok ne krene četvrta sezona.....jebem ti klifhengere i ko ih izmisli....:angry:

Link to comment

krenuo sam gledati borgias. ne sjajan start. scenario je suviše podređen ispodprosečnom gledaocu. a to, obzirom šta sve treba objasniti vezano za taj period, razjebava kvalitet. ostatak jako naivan

Edited by Ravanelli
Link to comment

Može biti zanimljiva ova francuska što je bila na rtv do malopre.Ljudi iz senke.Send from WC solja by BVK

Link to comment

Sutra, pa svakih nedelju dana nova... Glavnu ulogu igra ona nemica iz budalaštine Stephenie Meyer The Host (2013)...Sada sam pogledao treću epizodu Bron/Broena, brate mili kakva je to glupost, strašno...

Link to comment
Mene je smorila prva epizoda Lutera. Zanimljivo 17 minuta, 10 može da se toleriše, ostalih 30 teško sušenje. Biće bolje valjda.
Sinoc overio prvu, meni skroz ok, klasican Luther. Nemam zamerke. Stavise can't wait ep02 vcrs.
Link to comment
Sinoc overio prvu, meni skroz ok, klasican Luther. Nemam zamerke. Stavise can't wait ep02 vcrs.
Da, ja zaboravio da će sad valjda i druga.Nego, stukao sam preostali Nashville u poslednja dva dana (zato je bog izmislio slobodne dane) i to posle iz muzičke drame sa sapunjavim elementima prerasta u 1 ozbiljnu sapunicu, a kraj je toliko patetičan i slinav da nijedan pravi muškarac sa kičmom ili osoba koja drži do sebe neće moći da odgleda bez prezira. Ja sam se isplakao i jedva čekam sledeću sezonu.edit: sad da uhvatim priključak sa Copperom, nadam se da valja, a Mammy ništa ne priča. Edited by Lrd
Link to comment

Nakon odgledanih pola prve sezone, da izjavim za novine da je Fringe opako glupa serija...što me verovatno neće sprečiti da nastavim da gledam <_<

Link to comment

Uf, ja sam sucker za te secret service/sf/teorije zavere filmove i serije al' ovo mi je dosta loše. Od shvatanja načina funkcionisana tajnih službi, megakorporacija, globalnih teorističkih grupa koji deluje naivno do granica ozbiljnog transfera neprijatnosti(recimo, ono malo što sam gledao "Spooks" mi deluje mnogo bolje odrađen), preko dosta iritantnih i klišeiziranih likova(pre svega ove glavne self righteous smaračice), pa da bar tri potpune nebuloze u postupcima i motivaciji likova u svakoj epizodi. Al' teram dalje, pošo i nema baš neki izbor u datom žanru.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...