Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Šefe i Arkadia, sada me podsetiste na seriju koju sam prvu ispljuvao na ovom topicu. Moji prvi postovi na ovom topicu: link... Prvi postovi i, mislim, najbrže da sam ispljuvao bilo šta na forumu :DRobert Schwentke i dalje drži jako prvo mesto, David S. Goyer skupa sa Goyerovštinom se probija na jako drugo :DZnači, ta serija je i dalje aktuelna...

Edited by Ajant23
Link to comment

МИслим ако сте мислили да само Дебели убија своје јунаке грдно сте се зезнули. Шта учини Џулијан са Корулијима зезнуло је и Недово погубљење. Ко год да добије дете оде у року од 24 сата. Хорор. :isuse:Занима ме да ли је ико гледао МИ-5?

Link to comment
Borgen, одгледао прву. то би све морало да буде много боље у следећим епизодама.
Sličan utisak, jedino što se meni čini da bi to sve moralo da bude mnogo, mnogo bolje u sledećim epizodama...
Link to comment

Završio Workaholics :lolol:Ova treća sezona ima 20 epizoda i na momente mi se učinilo da su se umorili malo, ali verovatno je to pošto sam gledao sve u cugu. Uglavnom - keva!

Link to comment

Borgen, odgledao drugu, ma ovo je preslabo... Spejsi, kada referencira Vatergejt jeste da je prokleto sarkastičan referencirajući način na koji je poginuo Pakula, ali se barem stvarno crnohumorno zeza... Mada, ni ono nije posebno nadahnuto zezanje, ali barem ima Finčera, ovi nemaju Augusta u formi (jedne Smille, recimo), pa da ovo i liči na lepuškastije...

Link to comment
Zanimljivo 17 minuta, 10 može da se toleriše, ostalih 30 teško sušenje. Biće bolje valjda.
Nisi valjda merio vreme? Ili je bilo ono, pola sušenje. Od preostalog, 2/3 valja, ali ne toliko da ta polovina dobije 28.5, već njoj ide 27, pa trećini koja se toleriše onda ide 10?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...