Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

pa upravo toprva jebe ćaleta, druga već... - hm, pa istrošiše se svi skupno
Штета.
Tačno. Druga je sranje teško, mlaka sapunjara plus tragikomično pretrčavanje kroz ceo prvi svetski rat. Treću nisam ni pokušavao.
Вини као по обичају...црно без имало белога. Чињеница је да су малко нагазили са аферама, потпуни омашај је онај несрећник из Канаде, Робертово љубакање са собарицом, разрешење заказаног вечања. Опет, Меги Смит је чудо, пар из послуге такође, једноставно човек ужива да их гледа како глуме. У паузи између уѕимања дискова из библиотеке, зезнем се и пробам да одгледам Шотрин злочин против универзума зван Шешир професора Вујића. Успех да погледам десет минута.
Link to comment

Ahaha, tog iz Kanade sam zaboravio! Onaj sa zavojima preko lica što tvrdi da je on u stvari naslednik celog imanja, jel' tako? A onda u to ubedi jednu od lordovih ćerkica, i zatim misteriozno nestane - više ga nikad niko ne pomene! Priceless :D

Link to comment
Ahaha, tog iz Kanade sam zaboravio! Onaj sa zavojima preko lica što tvrdi da je on u stvari naslednik celog imanja, jel' tako? A onda u to ubedi jednu od lordovih ćerkica, i zatim misteriozno nestane - više ga nikad niko ne pomene! Priceless :D
Баш тај. :isuse: Потпуно нисам могао да верујем шта се дешава. Још шатро она средња се одма'заљубила у њега а изгледа горе него Фреди Кругер.
Link to comment

krenuo sa Šejmlesom.....aman ljudi što mi pre ne rekoste za ovo ----- pa ovoliko mi se nije serija dopala na prvu još od kad sam nabasao na Californication!!!!ozbiljno se mislim da odgledam još jednu epizodu iako ustajem za cirka 5 satisavršenstvo! :Hail:

Link to comment
elem, a kakva je ova UK verzija, pošto sam ja krenuo od US?
Nikakva, preskoči slobodno i bez ikakve griže savesti. Prva sezona đene-đene (ista je priča maltene), ali ovo posle je negledljivo.
Link to comment

U UK verziji oni izgledaju ekshli siromasno, za razliku od ovih super obucenih hipstera sa laptopovima isl. Ali svejedno, zabavnija mi je US verzija - u prvoj sezoni. Meni US verzija u drugoj sezoni postaje previshe trashy i dosadna, pa sam batalio ubrzo.

Link to comment

Serija The Bridge... ponovo adaptacija skandinavske serije...“ Comes from Homeland and Cold Case producer Meredith Stiehm and writer Elwood Reid, who are adapting the Scandinavian crime drama Bron. Set on the U.S.-Mexico border (rather than the original's Denmark/Sweden setting), the series stars Demián Bichir as a homicide detective in Juarez, and Diane Kruger as his American counterpart in El Paso, who are forced to work together when a killer starts leaving victims on both sides of the border. Ted Levine, Annabeth Gish, and Thomas M. Wright also star.Premieres on Wednesday July 10 at 10 pm.Deluje zanimljivo, a mislim da sam video i najavu na FOX CRIME.

Edited by Milosh76
Link to comment
U UK verziji oni izgledaju ekshli siromasno, za razliku od ovih super obucenih hipstera sa laptopovima isl. Ali svejedno, zabavnija mi je US verzija - u prvoj sezoni. Meni US verzija u drugoj sezoni postaje previshe trashy i dosadna, pa sam batalio ubrzo.
Meni su mnogo bolji i živopisniji likovi u US, ovi engleski su mi teško prepoznatljivi. To je verovatno i realnije, ali ja nemam želju da u serijama tražim realnost.
Link to comment
Serija The Bridge... ponovo adaptacija skandinavske serije...
Pa, da, skandinavske serije, skandinavski filmovi. Čak, i Christopher Nolan uoči Betmenova... Tako ti je i ovaj što je dobio Oskara za ekranizaciju Jamesa Ellroya, počeo svoju pravu karijeru prilikom rađanja novog Holivuda i na leševima pravih američkih sedamdesetih sa The Silent Partner (1978). Kao šlag na tortu, film je još sniman u tek otvorenom velikom kanadskom tržnom centru :D. Odličan krimić, odličan pokazatelj mnogo čega i, pritom, milion svetlosnih godina daleko od kvaliteta prave ere američkog filma sedamdesetih...Eh, sad, istorija skandinavske drame - to je ipak davna i stota priča. Naravno, oni i Rusi su imali ogroman uticaj na amere...
Link to comment
Serija The Bridge... ponovo adaptacija skandinavske serije...“ Comes from Homeland and Cold Case producer Meredith Stiehm and writer Elwood Reid, who are adapting the Scandinavian crime drama Bron. Set on the U.S.-Mexico border (rather than the original's Denmark/Sweden setting), the series stars Demián Bichir as a homicide detective in Juarez, and Diane Kruger as his American counterpart in El Paso, who are forced to work together when a killer starts leaving victims on both sides of the border. Ted Levine, Annabeth Gish, and Thomas M. Wright also star.Premieres on Wednesday July 10 at 10 pm.Deluje zanimljivo, a mislim da sam video i najavu na FOX CRIME.
Videh najavu na Foxu ajde videcemo...Mad meni original odlican videcemo kako ce da ga useru...
Link to comment
Pa kad je dobar u dusi, a njoj stalo da se uda... Zato zamalo posle da je doceka obrijani Jorah Mormont!
Тећа сезона засад нешто боља од друге. Ипак недопустиво пуно, некаквих полуприча које се појављују и нестају онако сасвим случајно.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...