Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

preporuka i za bron. dobra.
Ima ovde dosta ljubitelja. :) Pre par dana i zvanicno potvrdjeno da ce druga sezona biti emitovana u Skandinaviji ove jeseni. Tacan datum jos nije odredjen, ali Saga i Martin se definitivno vracaju. Neizdrz!
Link to comment
pa upravo toprva jebe ćaleta, druga već... - hm, pa istrošiše se svi skupno
Tačno. Druga je sranje teško, mlaka sapunjara plus tragikomično pretrčavanje kroz ceo prvi svetski rat. Treću nisam ni pokušavao.
Link to comment
Ima ovde dosta ljubitelja. :) Pre par dana i zvanicno potvrdjeno da ce druga sezona biti emitovana u Skandinaviji ove jeseni. Tacan datum jos nije odredjen, ali Saga i Martin se definitivno vracaju. Neizdrz!
lepe vesti. nadam se samo da nece da je upropaste. uskoro ce i americka vezija. valjda ce biti upola dobra kao original. :)
Link to comment

Trenutno gledam "The Glades", policijska serija smestena u mali grad na Floridi. Udrobljeno malo procedure, malo forenzike. Nije neki kvalitet, moze da prodje u ovom periodu kad nema nista.Ono sto mi ide na zivce u toj seriji je besomucno reklamiranje "KIA"-e u svakoj epizodi.

Link to comment

Sinoć odgledao the fall .Ne loše je može malo brže ali malo.A tek naše face u 03.30 na onakav kraj...Send from WC solja by BVK

Link to comment
Gleda li iko Haven? Valja li to išta? Ja se nekako nadam da makar nije loše, ali kad vidim da je literarna podloga Stiven King... :isuse:
Redovno, meni jedna od zanimljivijih serija, Stiven King zanemarljiv u celoj priči...
Link to comment

Na preporuku copkillaha počeh Workaholics.......i uuuumirem od smeha! Jeste, drogirani dvadesetogidšnjaci stvarno nisu ni po jednom osnovu moja sfera interesovanja, ali posle taman toliko interesovanja da pogledam sledeću, od jedno četvrte epizode su me kupili. Ali, potpuno je debilno! Jedva čekam dalje. :lolol:

Link to comment

Meni su Workaholici polako ali sigurno prerasli možda i u omiljeni razbibrigu, a pomalo se sramim priznati to. :blush:Inače počela treća sezona Wiflreda, ja to i dalje pratim i volim, ne znam kako vi....

Edited by bob loblaw
Link to comment
Veep je razvalio u 2. sezoni :Hail:
I move as slowly as a Mississippi detective investigating the murder of a young black man :Hail:Nije to jos nivo TTOI, ali vidi se napredak u odnosu na prvu sezonu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...