Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ih, nisi ti jedini koji je reklamirao Archera ^_^ Cak mi se cini da postaje sve bolje iz sezone u sezonu, mada bih morao opet da odgledam prve dve da bih bio siguran...

Edited by Calavera
Link to comment

Evo ja počeo da gledam Archera pre nedelju-dve dana na osnovu RL preporuke, za sad stigao do S3 i odlično je.Vi što ste ga ovde reklamirali baš ste mogli da pomenete da je u pitanju animirana serija, umesto što mi stvarate lažne utiske. Da je samo vas, ne bih imao pojma da staringuju™ Lucille Bluth i Ben Katz <_<

Link to comment
Cak mi se cini da postaje sve bolje iz sezone u sezonu, mada bih morao opet da odgledam prve dve da bih bio siguran...
ja baš to radim ovih dana i uživam sve u 16. definitivno se stvari menjaju tokom sezona, posebno se izgrađuju sporedni likovi, ali ne znam da li bih rekao da kvalitet raste pošto je meni super od samog početka. misim:
cyril: But when would you use an underwear gun?archer: Hopefully never. But say you’re in a Caribbean bungalow and you’re kinda high. An exotic woman on the bed. Now, is she just the high-priced whore you asked for? Or is she an assassin?cyril: I don’t know. I —archer: Oh, here’s room service. Who ordered champagne?cyril: How should I know?archer: Exactly. You’re baked. You can’t remember. But since when does it take three huge surly Jamaican guys to deliver one bottle of champagnecyril: Oh, because they’re assassins, too?archer: Or, maybe one guy’s a new waiter. The second’s one’s training him. And the third’s from maintenance, finally off his lazy ass to fix the AC.cyril: Oh. Yeah, I guess that could happen.archer: Point is, you come out of the john waving this around, nobody’s going to bug you for a tip.
Link to comment

Takođe, Lana je ista Turanga Leela. A Cheryl/Carol je ista Amy Wong. Ako se u kasnijim epizodama ispostavi da imaju robota, opasno ću da se razočaram.

Link to comment

ne znam da li postoji topik za "neomiljene serije", ali spartacus je toliko vividli nasilan, da mi je (jbg, 37 godina) apsolutno ogavan, a pride imam kumulativno razrađenu toleranciju za gore & splatter

Link to comment

pa kao, pokušaopride - dijalozi na nekakvom za-plebs-upodobljenom-oksford-inglišu... sramotno stupidno

Edited by boshoku
Link to comment
фин серијал, риспект али ништа даљепостало помало давеж - престао пратити
Ја сам засад одгледао само прву сезону. Одлична анализа нарави у људи који живе и раде у великим системима, хумор који је онако баш суштилан, и некаква толкиновска топлина спрам енглеске провинције. Уопште нисам очекивао тако нешто. Морам да признам да за разлику од Игре Престола не могу да дочекам да одгледам идућу епизоду. Купили су ме за даље.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...