Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

da, glupava wikipedija koja piše kako je imao veliki udeo u stvaranju serije - a onda na IMDBu nadjem da je režirao nekoliko epizoda.....tačnije tri. :thumbdown:zato mi i bilo čudno da nisam do sad naleteo na njegovo ime vezano za Psych.anyway, hvala što si me podsetio na jednog od omiljenih režisera iz mladjih dana :D

Link to comment

možda je neko već obaveštavao ovde, a da sam ja propustila, ali pojavila se treća sezona borgena na p.b. sa eng subs. trenutno skidam pa ne znam da li je sve kako treba, ali javljam uskoro. kako sam samo srećna!

Link to comment

Ne znam da li je pomenuta Black Mirror. Britanska produkcija, kako autor kaze mesavina Twilight Zone i Tales of the Unexpected. Primese SF-a u ne tako dalekoj budicnosti/mogucoj sadasnjosti. U prvoj sezoni preovladjuju Orvelijanski, Hakslijevski i drugi distopijski motivi. Zanimljive teme i postavljena pitanja. Narocito izdvajam epizodu The Entire History of You. Ukratko ugradjen cip omogucava po zelji replay scena iz zivota. Pamcenje koje nije podlozno zaboravu, selektivno zaboravljanje i nemogucnost zivljenja u sadasnjosti koje to donosi.

Link to comment
Ne znam da li je pomenuta Black Mirror. Britanska produkcija, kako autor kaze mesavina Twilight Zone i Tales of the Unexpected. Primese SF-a u ne tako dalekoj budicnosti/mogucoj sadasnjosti. U prvoj sezoni preovladjuju Orvelijanski, Hakslijevski i drugi distopijski motivi. Zanimljive teme i postavljena pitanja. Narocito izdvajam epizodu The Entire History of You. Ukratko ugradjen cip omogucava po zelji replay scena iz zivota. Pamcenje koje nije podlozno zaboravu, selektivno zaboravljanje i nemogucnost zivljenja u sadasnjosti koje to donosi.
Postoji ceo topik o toj seriji, čisto da znaš, ali nije na odmet povremeno je pomenuti i ovde :)
Link to comment

Odgledao na gomili Spooks.Iako su malo pali kako je odmicalo, drze nivo samo tako.Kakav je tu defile glumaca bio.Ali jedan je Hari...

Link to comment
Odgledao na gomili Spooks.Iako su malo pali kako je odmicalo, drze nivo samo tako.Kakav je tu defile glumaca bio.Ali jedan je Hari...
veljo! :mad:

ako si me zajebo, pa krvi ću ti se napiti :P

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...