Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Dve ITV-jeve mini-serije:Murder on the Home Front (2013), samo dve epizode, klasično poluzabavno tupljenje, pomalo zaudara na Whitechapel (ko to voli, može se lako razočarati ovde)... Forenzika, London 1940. godine, bombardovanja i serijski ubica; malo pametovanja, malo predvidljivih obrta, malo poskočica i milvolovskowesthamovske jeftine zabave...Na drugoj strani, drugu seriju je režirao Jim Loach, koji otvoreno navija za Arsenal i, začudo, radi se o prilično zanimljivoj kriminalističkoj seriji iz tri dela - Life of Crime (2013)... Ko voli britanske krimiće, mogao bi i da izvoli...

Link to comment
The Fall jeste kul, ali je predugačak. Da epizode traju standardna 42 minuta, sve bi bilo bolje.E, da, mogao bi i neki naš Britanac da kaže neku o njenom akcentu. Meni je potpuno užasan, ali ne znam da li se tripujem.
prvu sam samo odgledala, duzina je sasvim ok, to sto ti vise volis amerikance da stisnu i epizodu i reklame u sat vremena, to je druga prica. fino je sasvim, nadam se da ce se i odrzati. meni dosta sto je belfast seting, odmah mi sve lepse.akcenat je pis zivi, omakne joj se u svakoj drugoj recenici oridjinal, ali je sexi skali, pa nema veze. malo je premrsava sad za moj ukus, ali joj lepo stoji plava kosa iako znam neke koji ne mogu da predju preko odustajanja od ridjosti.vidim da se poznavaoci ™ bune sto previse kopira dzejn tenison, tj helen miren, cini mi se da preteruju, iako se vidi da je gledala prime suspect, ona recenica sa fuck off novinaru i superseksi davanje broja sobe mladjahnom detektivu je bas u duhu dci dzejn. nije ni cudo, jer je pisac radio drugu sezonu ps.a jel i vama lici onaj glavni inspektor sto je docekao na aerodromu na kantonu?
Link to comment

Naravno da je besmisleno govoriti o formatu epizode, UK vs. USA, kada je The Fall u pitanju. Vrlo je jednostavno uporediti dve montirane verzije britanskog Life on Mars i da sve bude očigledno - jednosatne epizode su mnogo kvalitetnije, ali to je sporedno...Ali, The Fall - :lol: - bukvalno, ali bukvalno evo malopre na pola druge epizode, još se smejem :lol: ...O-kej, sigurno da vredi :lolol: , sigurno je to vrlo kvalitetno... Vredelo se smarati sat i po dok čovek stvarno dođe do toga da se valja od smeha šta gleda...Valjda ću sutra pogledati preostale tri epizode... Mada, slabo volim ovakve vrste komedija, ti motivi i foliranja kičerajska (artsy - to je valjda aktuelna reč za kič, mrzi me da guglam)...

Link to comment
ja samo još jednom da napišem da je tandem iz Psycha najludji tandem koji sam gledao....
Pa, da, vrlo je očigledno da je ovo veliki uspon u karijeri Johna Landisa, po tom pitanju...
Link to comment
Pa, da, vrlo je očigledno da je ovo veliki uspon u karijeri Johna Landisa, po tom pitanju...
jebemti nisam imao pojma da Landis stoji iza ovoga......veliki car i kralj :Hail: sad mi je serija još više prirasla srcu...hvala za info Ajant!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...