Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Poceo i ja da gledam Tjudore pre izvesnog vremena, ali gledam onako usput, sa velikim razmacima izmedju gledanja epizoda. Tek sam odgledao prve cetiri epizode ali vec imam utisak kao da sam odgledao brdo, bas brzo idu preko dogadjaja, preskacu mesece . Sta znam, nije tragicno, moze da se gleda, ali nije nis specijalno. Naravno, tek sam na pocetku, mozda se zakuva kasnije.

Link to comment

sladzo, nebitna je serija, rajs-mejers i u reklami da igra ja cu da gledam.a odgledala sam i dzadzing ejmi zbog onog baseta i keve, sama ejmi mi bila dosadna, i ona njena cerka sva starmala.

Link to comment
sladzo, nebitna je serija, rajs-mejers i u reklami da igra ja cu da gledam.
Joj, ja onda ne smem ni da ti kazem

organski ga ne podnosim, najljigavija faca svetskog glumista! Dobro, ajde, jedna od.

Ali gledaj, bice za tebe dosta uzivanja.

Link to comment

A kako bi ti da isprate 40 godina vladavine Rhys-Meyersa, dan za danom? :blink:Mene je serija u završnim sezonama dosta smorila, što je i za očekivati, ali taj početak na koji se žališ mi je baš delovao zanimljivo.

Link to comment
sladzo, nebitna je serija, rajs-mejers i u reklami da igra ja cu da gledam.a odgledala sam i dzadzing ejmi zbog onog baseta i keve, sama ejmi mi bila dosadna, i ona njena cerka sva starmala.
Čerkica je užas. Najružnije dete koje sam video na TV-u.Ali keva potpuno rula.A Ejmi Breneman mi je totalni drul.Ali generalno dobra serija, posebno oni njeni i kevini slučajevi.
Link to comment
A kako bi ti da isprate 40 godina vladavine Rhys-Meyersa, dan za danom? :blink:Mene je serija u završnim sezonama dosta smorila, što je i za očekivati, ali taj početak na koji se žališ mi je baš delovao zanimljivo.
A ne ne, nisam se zalio, niti rekao da je lose, samo mi je neobicno. Ali je pristup razumljiv apsolutno.
Link to comment
Bilo na prošloj i pretprošloj strani. Kako ti se čini njen akcenat?
Citao sam i ranije o njenom akcentu, kako na filmu, tako i u zivotu, ali u seriji sve pase uz nju (pravo da ti kazem, nama Spancima svejedno, nasao si koga ces da pitas :) ). Zraci Gillian u svakom kadru, legla joj atmosfera i ekipa ko 1 na 11.
Link to comment
A kako bi ti da isprate 40 godina vladavine Rhys-Meyersa, dan za danom? :blink:Mene je serija u završnim sezonama dosta smorila, što je i za očekivati, ali taj početak na koji se žališ mi je baš delovao zanimljivo.
Tjudore sam pokusao da gledam pre par godina i nije islo.Ali sam se zato opasno navukao na Bordzije.Pocetak prvei druge sezone tanko, ali sve ostalo vrlo dobro.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...