Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

A imaš opciju i da preletiš preko posta jer ti apsolutno ništa ne privuče pažnju. Kao, vidi ovog što se potrudio da linkuje, to mora da znači da je serija do testisa, saću kliknem da vidim kako se zove! How yes no.

Link to comment
Mene drugarica nagovara na Broadchirch, a meni se sad samo Borgen gleda. Pored GoT i Hannibala. :(
Broadchurch je odličan, a ima samo 8 epizoda, tako da neće da te spreči u voljenju GoT i Hannibala :D
Link to comment
Da, gledao sam The Bletchley Circle :) Sta znam, 'nako. Nije bas sranje ali ima boljih stvari. Pogledaj Broadchurch ako jos nisi.
Naravno da jesam. Jos sam preporucio i drugima, pa me sad smaraju sa svih strana da im skinem :mellow:
Link to comment

oprobao da gledam arrow. stripovski naivno, al opet zabavno. poceo da gledam od trece epizode, nista nisam propustio i sve mi zao da prekinem.familly tree - simpatican pilot koji stvarno obecava, al se necu zaletati sa pohvalama dok ne vidim bar i drugu epizodu.

Link to comment
5. sezona castle.izvrsno kao i prve 4.
Gotova 5. sezona. Opet odlican cliff hanger, svako season finale do sad im je bilo sjajno. U stvari, od 23, 24 epizode po sezoni, mozda po dve budu onako, ostale su sve super. Za razliku od ostalih policijskih serija, ostaju nepretenciozni i duhoviti, jedina serija u kojoj volim sve likove, cak me ni tinejdz cerka ne nervira. Ne gnjave sa pricama, nijednu ne provlace kroz vise od par epizoda po sezoni i ostalo im je dovoljno materijala za jos 2 sezone. I naravno, sto im je i najveci plus, imaju moju celebrity simpatiju - Filliona. :wub:Moram da proronjam po topiku za par preporuka, kad za par nedelja zavrse i Modern Family i GoT, necu imati sta da gledam preko leta. Treba mi nesto lagano na sta se necu navuci i gledati 10 epizoda dnevno.
Link to comment
Naravno da jesam. Jos sam preporucio i drugima, pa me sad smaraju sa svih strana da im skinem :mellow:
Ok, onda mozda Endeavour? Mladi inspektor Morse...Ako si i to pogledao, onda izadji malo, prosetaj :P
Link to comment
Ok, onda mozda Endeavour? Mladi inspektor Morse...Ako si i to pogledao, onda izadji malo, prosetaj :P
Aman, ne trazim sad neku trecu, vec pitam da li je neko ogledao onu prvu? :DJa mnogo volem Blecli i sve sto ima veze s njim
Link to comment
Ok, onda mozda Endeavour? Mladi inspektor Morse...Ako si i to pogledao, onda izadji malo, prosetaj :P
uuuuu! nisam ni znala za to. kakav je mladi morse? u stvari, prosto se bojim da saznam, zaljubljena sam u sredovecnog drkosa.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...