Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Probao Defiance, prva epizoda je praktično film od sat i po, go kliše do klišea.
pa meni je bilo sareno i budali drago. ja sam voleo one mapete iz farscapea pa cu i ovo gledati uz rucak.
Link to comment

Da li može neko da mi preporuči nešto iz skandinavije sa korumpiranim političarem, tupljenjem o seksu, rasnim, porodičnim problemima i snažnim ženskim likom?

Link to comment

Vikings ima par snažnih ženskih likova, scene seksa, porodične probleme i clash kultura, korupcije baš i nema, više kao bahatosti onih na višim stepenicama društvene lestvice... Dodatni razlog za instant lajk - tema u špici je Fever Ray.

Link to comment
Pliiiz mi recite gde da nadjem trecu sezonu Borgena ali sa prevodom.
Nema je još uvek nigde u kompletu. Moraćeš da skidaš pojedinačne epizode (pirate, kickass, isohunt...).
Link to comment

^nabavila sam prvu epizodu i spremam se da gledam.usput sam naletela i na ovo,http://www.imdb.com/title/tt2294189/

Link to comment

Babodroolac <_<Inače, znam da ću zvučati kao matori smarač opšte parkse, ali to je samo zato što u stvari to i jesam: furiozni hejt za svaki post na ovoj temi koji nije našao za shodno da inkorporira ime jebene serije o kojoj govori. "Počeo da gledam ovo imdb link, a sečem vene na ono imdb link, nego jel gledao neko imdb link kažu da liči na imdb link?" :isuse:

Link to comment
Babodroolac <_<Inače, znam da ću zvučati kao matori smarač opšte parkse, ali to je samo zato što u stvari to i jesam: furiozni hejt za svaki post na ovoj temi koji nije našao za shodno da inkorporira ime jebene serije o kojoj govori. "Počeo da gledam ovo imdb link, a sečem vene na ono imdb link, nego jel gledao neko imdb link kažu da liči na imdb link?" :isuse:
Razumem, ali tu bar imaš opciju da klikneš na link. Ja sam pre koju godinu odustao od Sebriliti droola jer niko ne piše ko je ko.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...