Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Gleda li neko seriju "The Americans", agentarije u vreme hladnog rata. Tematika mi je krajnje zanimljiva, ali gledacu da se nakupi pa da spucam u dahu. Ako je neko gledao, neka da utiske... :)

Link to comment

O čemu se radi? :lolol:p.s.nakupilo sep.p.s.i meni deluje kao dobra serija, ali nisam mogao da je pratim kako valja pa sam isto skupljao, kontam da nema boljeg vremena za ovakvo nešto nego negde u sred avgusta back to back, neprospavani vikend i flaša hladnog belog

Link to comment

Imate lepu svežu temu dole, a vi ovde tupite <_< Ja počeo da gledam nedavno, nisam još sve odradio ali za sada drži pažnju. Nerviraju me samo Bruce Lee martial arts tehnike KGB agenata... valjda bez toga ne bi bilo realistično da Felicity odvaljuje od batina trule kapitaliste.

Link to comment

Ne smem da ulazim na temu samo sa odgledanim pilotom, ali kad bum došal, ima da varniči :lolol:A za sada gleda se How To Live With Your Parents i, izgleda da će, Family Tools, lagano, zezanje, ova druga malo smorila već u pilotu ali ajde.

Link to comment

Za Da Vinčijeve demone, samo da primetim da ovako na prvu loptu, posle 3 epizode izgleda kao klon GOT i onog novog Šerloka.Čak i muzika iz špice malo trza na onu iz Prestola.

Link to comment
Za Da Vinčijeve demone, samo da primetim da ovako na prvu loptu, posle 3 epizode izgleda kao klon GOT i onog novog Šerloka.Čak i muzika iz špice malo trza na onu iz Prestola.
Sad, je l' to dobro ili loše?
Link to comment
Sad, je l' to dobro ili loše?
:D neam pojmaRadnja se vrti oko neke mitološke "Knjige lišća", tj. traže je kako Vatikan, tako i Leonardo. Usput malo politike i špijunskih aktivnosti izmedju Firence i Rima, koji seks tu i tamo, a Leo rešava neke probleme i misterije kao Šerlok. Edited by Garnirung
Link to comment
:D neam pojma
Ti si odgledao tri epizode, a ja čak i četvrtu i idalje nemam pojma da li je dobra ili loša serija. Obično znam odmah da li ću nešto gledati do kraja ili ne, ali ovde stvarno ne znam šta da mislim.
Link to comment
Probao Defiance, prva epizoda je praktično film od sat i po, go kliše do klišea.
E, otprilike kao da su umesto bežične tastature greškom uzeli daljinski upravljač...Mada, dalo se pogledati, barem pilot...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...