Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Daleko je ovo verovatno od nasih ekrana, ali hajde da postujem:
Uh, ovo je jako zanimljivo. Sve što je Elroj pisao direktno za ekran nije bilo ni približno adaptacijama njegovih dela, iako je jedan od najzajebanijih pisaca za sublimaciju. Videćemo.Jbt, kako bih voleo da vidim film seriju My Dark Places, iako znam da je to praktično nemoguće.
Link to comment
tumblr_mh4gyuEVVm1qa6obyo1_1280.jpgZavrsio Top of the Lake (mini serija, 6 ep) - onako plot je OK, ali gluma, ambijent i kadrovi prirode su odlicniSundance_Details_Rectify_460.jpgSad poceo da gledam Rectify, serija obecava sudeci po 2-satnom pilotu™
Link to comment
Tek sam sad stigao do januarske epizode Modern Family, "Fulgencio"... mislim da je neko pominjao ovde ranije? Ona kad Phil i Luke izvode čuvenu sekvencu iz Kuma sa krštenjem, konjskom glavom, itd.? Nisam mogao da se sastavim od smeha, neverovatno je dobro :Hail:
:lolol: Razbija!Inače, odgledao i Broadchurch i Top of the Lake, ne zna se koja je bolja. Zapravo, Kempionka je bolja, naravno, ali obe su odlične.Broadchurch obnovili i za drugu sezonu!
Link to comment

vidim da se d'amerikans nisu nesto primili ovde, al sjajno finale sezone, jedva cekam sledecu.serija koja je pocela 'nako se razvila u odlicnu spijunsku seriju, trenutno nema nista slicno. nigde :ziga:

Link to comment
da, to i meni cudno, a toliko se svi lozili na onaj kilavi homeland. otvaram topik ipak, vredi serija svake pare.
E jebi ga sad. Taman me nije grizla savest što ne gledam novu seriju i vidi sad tebe. Mpf.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...