Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Sad je vec razbijao, ovo u cetvrtak bilo finale cetvrte sezone. :( Najbolja fora koju sam video na televiziji ove godine je Cheryl koja se osvrce okolo kad cuje muziku iz serije i smiruje se recima "try to ignore it, it's non-diegetic". :lol::Hail:

Edited by Calavera
Link to comment
Gleda neko Vikings? Pustio sad da se skine par epizoda...
Meni se svidja. Ne poznajem taj deo istorije, ali deluje mi da pokušavaju da prikažu realno tadašnji život i običaje. U svakom slučaju svaka epizoda mi proleti za čas.
Link to comment
je l' neko gleda (od cura) the good wife? da malo razmenimo utiske, o garderobi i o svemu
Ja sam odgledala prve tri sezone, ali sam negde pred kraj treće izgubila interesovanje, tako da nisam ni počela da gledam 4. sezonu. Prve dve sezone, dok je Piter u zatvoru i dok se ponovo kandiduje za D.A., su, najbolje sezone te podvrste advokatskih serija.Inače, mislim da sam to odavno rekla na ovom topiku, kad jednog dana porastem i prestanem da se opirem da budem dama, volela bih da se oblačim kao Alisija :D
Link to comment

Da. Igra je već izašla pre dve nedelje.Nemam pojma kako će to funkcionisati, mada mi nije nešto ni bitno jer retko ih i igram.

Edited by deeps
Link to comment

Zvuči kao krajnje idiotski koncept, to povezivanje serije i igre. Naravno da me nimalo nije iznenadilo kad sam pročitao da Syphilis Channel stoji iza toga...

Link to comment

Prestao sam da gledam seriju "weed" u epizodi kada Šejn (sin od glavne glumice) ubija bivšu ženu od onog Meksičkog senatora/guvernera bem li ga šta je?U kojoj sezoni je to bilo i koja je to epizoda?

Link to comment

Znači to je bilo finale, verovatno sam sustigao gledanje sa emitovanjem i kad je nastupila pauza, kod mene pala u zaborav...Sad vidim da ima OSAM serijala! Mnogo je to, ko će to pogledatimada, komotno bih mogao da pogledam prvih tri serijala, bili su super!

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Stvarno je fascinantno kako je toj seriji opao kvalitet i gledanost (sudeci barem po ljudima koje znam; svi su je pratili i jednom trenutku odustali), a ona se valjda i dalje snima

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...