Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ne mogu. Cim propustim makar jednu recenicu, krenem da vracam, jer sam mozda propustio ko zna sta bitno/smesno.Mislim serem, odgledacu i bez. Ali se unapred nerviram kad nemam titl. Odo da sad uzmem nesto za jesti, pa Sejmles, GoT & Mancesterljani. Oh, happy days!

Link to comment

Jes vala, tužan ovaj Šejmles. I u pravu si, Lrd. Ova epizoda vise odgovara kraju cele serije, nego samo kraju sezone. Ne bi mi se svidelo da sad naprasno svaki storilajn doživi tvist, ali u suprotnom ne bi ostao gotovo niko da glumi u seriji. Nadam se da su Choady & Karen gone forever, ali verujem da će ostali ipak ostati zajedno, u Čikagu gradu (čak mislim da će i Džimi vaskrsnuti, mada bi to bio bas bad writing).

Link to comment

Imamo topik za Hanibala. :)'Ajd i ja da pitam - da li je neko gledao Broadchurch? Dobio sam preporuku iz Engleske, a Englezi su bizarni ljudi sa poremećenim neukusom, pa ako je neko gledao, neka podeli utiske, molim...

Link to comment

ja ga upravo skinula. gledaću ga preko reda jer me zanima. 2 epizode benšja i 3 epizode nešvila će me sačekati kada baš budem zaludna,

Link to comment

Gleda neko Vikings? Pustio sad da se skine par epizoda...edit: ... e, i da:

Archer bas razbija ove sezone.
+1 :wub: Edited by Oxymoron
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...