Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ne ne, Pushing Daisies ne gledaj :( Zaljubićeš se u seriju i onda ćeš proklinjati ceo svet što je ukinuta posle druge sezone :(

Link to comment
Hvala na podsećanju za Hannibala, još pre nekoliko nedelja sam negde upisala da ovo počinje i potpuno zaboravila. Svi trejleri deluju obećavajuće.
Nisam ništa gledao, evo tek sad sam pogledao. Ovo je, dakle, neposredno pre događaja u Red Dragonu. Deluje stvarno super.Mada, moram opet da priznam da sam više fan Koksovog tumačenja Lektera nego Hopkinsovog. Poštujem oba, ali mi je Koksov nekako realniji i opasniji.
Ne ne, Pushing Daisies ne gledaj :( Zaljubićeš se u seriju i onda ćeš proklinjati ceo svet što je ukinuta posle druge sezone :(
Edited by Lrd
Link to comment

Krenula Modern Family na Foxu, super je i sa prevodom... Manijeva pesma se završava sa "srce sam ti svoje pred'o, o, Feldman Brendo" :lol:

Link to comment
Sad sam im pogledao program, emituju i Amerikance u 22h. Gledajte ko nije, super je serija.
bas htedoh da preporucim amerikance.pogledo malopre prvu epizodu.podseca na breaking bada.
Link to comment

Niko nije spojlerisao Shameless, šta vam je, ljudi? :)Samo sam rekao da mi je žao što je kraj sezone i što je sve nekako tužnjikavo...Biće i četvrta sezona, mada mogao bi i ovde da bude kraj jer se ima neki osećaj zatvaranja priče.Inače, ipak mi je Kevin jedan od najvećih careva, onaj njegov odgovor za kola sam usvojio i sada ću maksimalno da ga rabim IRL. :lolol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...