Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ovo je vise 'uzuzetak koji potvrdjuje prvilo' ali nema veze... Osim toga, Petak uvece je godinama rupa za FOX, pa mozda im slabiji rejtinzi ne smetaju toliko. Verovatno je Joss pristao i na neko smanjivanje troskova produkcije. Bar cu imati sta da gledam tokom leta. Pogledao sam samo prve 2 epizode. Jos nesto. 13. epizoda, koja je snimljena, ce se naci na Dollhouse season 1 DVD-u, koji verovatno izlazi tokom leta.

Link to comment

Ne postizavam baš, da ispratim svaku epizodu, ali mi Alijas i Dekster na Fox Crime-u deluju sve zanimljivije i zanimljivije... :)

Link to comment
Uprkos losem (ocajnom) rejtingu i svim prognozama. 1 dobra vest za Filipa i Mad preachera... klik ;)
Pa bas lepo. Pogotovo sto po kraju prve sezone, druga ima potencijal da bude bas akcijaska.
Link to comment
Odgledah pilot :Hail:0000050371_20080723172250.jpgOvaj Sons of Anarchy će ili biti krš težak, ili totalni vrh kao The Shield. Sredine nema :)
Do jaja! :Hail: Hvala za preporuku. Od septembra nastavak. Inace ekipa koja radi seriju se dobrim delom poklapa sa The Shield ekipom (Kurt Sutter). OK, tesko da ce dostici nivo Vika i ekipe, ali je solidna zamena u nedostatku Shield-a.
Link to comment

Posle NBC-a, FOX i ABC su objavili 2009-10 schedule. Kod FOX-a realno, ne vidim nista dobro, pitanje je ko ce od noviteta doziveti 2010. ABC je sa druge strana izgleda ozbiljno odradio ovu pilot sezonu... uostalom, imali su 28 pilota u izboru. Ima dosta potencijalno kvalitetnih serija kod njih. Za one koji su se pitali zasto je Dzulijet ubijena u Lost-u, neka pogledaju ko je glavna uloga u seriji 'V'... Da ne kenjam mnogo, sve se moze lepo procitati na linkovima koje cu ostaviti... FOX ABC

Link to comment

Ispostovali su producente serije (sto je veoma retko u TV biznisu), cak i kad ih je NBC otkazao. Scrubs je serija koja se uostalom radi u ABC studios, pa je ionako njihova. Osim toga, ABC i nema nekih 30min comedy hitova... mada vidim da su sada otvorili celu Sredu uvece za komedije, nesto kao Nedelja 'animation nation' na Fox-u.

Link to comment

Evo i konacnog schedule-a NBC-a za 2009-10 sezonu. Jay Leno u primetime-u. Bas me zanima kako ce prolaziti. U 11 je godinama bio najgledaniji. NBC

Link to comment

Koji sam ja "karakter"...Pre nekoliko nedelja odlucim ja da pogledam jednu epizodu that 70 show-a, naravno skinuo sam ceo prvi serijal i odgledao ga, na tome se nije zavrsilo upravo zapocinjem peti serijal :o a prave serije kojima se priblizavalo finale kao npr."LOST", "House" nisam ih ni skinuo!! a kamoli pogledao - strasno!a za seriju 24 (tu sam strucnjak) - pogledao sam prve dve epizode (u januaru) i vise ni jednu u sedmoj sezoni a uredno sam ih skidao svake nedelje :blink: I sad sam u fazonu da odgledam svih osam serijala "70-tih" i tek onda da krenem sa gledanjem ostali serija .... boles` kazem ja !!

Link to comment

Gledao neko Being Human?BBCThree produkcija, hororovita komedija o cimerima: vukodlaku, vampiru i duhu. Znam da ovako predstavljeno debilno zvuci, ali nije lose- povremeno ima dobrog brit humora. Prva sezona ima 6 epizoda + pilot, a citala sam da je BBC3 pristao da otkupi i drugu, pa se sad ceka.Ima da se nadje po torentima i rs forumima.

Link to comment

odgledao 4 sezone seinfelda :Hail:trebalo mi je nedelju dana da u glavi razdojim georga costanzu i teachera.

Link to comment
odgledao 4 sezone seinfelda :Hail:trebalo mi je nedelju dana da u glavi razdojim georga costanzu i teachera.
Meni za istu stvar treba ceo život i još ne uspevam...
Link to comment

ja odgledao do kraja "it's always sunny in philadelphia". kakvi carevi :Hail:kao mjesavina seinfelda i south parka. mada je ipak iza seinfelda. a bolja od south park [meni barem]da li ce se snimati ista posle cetvrte sezone?

Link to comment

Trebalo bi da je pocelo snimanje pete sezone a negde sam procitao da imaju ugovor do 2011. Sa druge strane pocele su pripreme za novu seriju (Boldly going nowhere) koju radi ista ekipa s tim sto ovde nece glumiti...Inace, ceo dan juce pevusim "Dayman...fighter of the Nightman...Champion of the Sun..." :)Totalni su carevi...cak toliki da ni Danny de Vito nije uspeo da sahrani seriju :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...