Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Kako je sjajan Justified! Završavam prvu sezonu.
Dobrodošao! :) Ima topik. A pritom je prva sezona najslabija, tek ćeš u drugoj da odlepiš preko svake mere.
Kakav je onaj American Horror Story? Ima li šta da valja od novijih horor serija?
Odličan! Ima topik. Najbolji TV horor možda ikada. Mnogo ozbiljniji i jeziviji od Masters of Horror, Fear Itself i sl. Mislim, ne hejtujem te serije, mnogo ih volim, ali ovo je kvalitativni korak unapred.
Link to comment
Lrde, jesi poceo da gledas trecu sezonu GoT ili i dalje bojkotujes?
Bojkotujem i dalje i neću prestati nikad. Ne hejtujem seriju ništa, samo ja ne želim da gledam.
Link to comment
Odličan! Ima topik. Najbolji TV horor možda ikada. Mnogo ozbiljniji i jeziviji od Masters of Horror, Fear Itself i sl. Mislim, ne hejtujem te serije, mnogo ih volim, ali ovo je kvalitativni korak unapred.
E super, onda ću da se bacim na AHS. Masters of Horror mi je bio ok koliko se sećam, mada nisam gledao sve epizode. Taj Fear Itself nisam gledao.
Link to comment
Zašto? :(
Zato što mnogo volim knjige i imam baš jaku i živu maštu, pa mi gledanje ekranizacija epskih stvari koje mnogo volim dođe kao jedenje buđavih kifli posle carske trpeze u Zabranjenom gradu imperijalne Kine - potpuno besmisleno i ne donosi nikakvo zadovoljstvo.Opetkažemponavljam™, ništa hejt prema seriji.
Link to comment

Lrd je čovek karakter, zašto da gleda i nervira se oko milion nedoslednosti... Ja ne mogu tako, ali 100% pridržavam™ izbor.

Link to comment
Zato što mnogo volim knjige i imam baš jaku i živu maštu, pa mi gledanje ekranizacija epskih stvari koje mnogo volim dođe kao jedenje buđavih kifli posle carske trpeze u Zabranjenom gradu imperijalne Kine - potpuno besmisleno i ne donosi nikakvo zadovoljstvo.Opetkažemponavljam™, ništa hejt prema seriji.
Ok, razumem & poštujem :) (iako ne podržavam ;-)
Link to comment
OUAT mi je, prilično bzv, glumci su JAKO JAKO loši izuzev, naravno, Karlajla. Možda je dodatno hejtujem zato što je to nekada, u nekom drugom univerzumu, trebalo da bude ekranizovana "Fables", ali jbg.
86499b5eba4750606747b38b9335142a921fd2c2.jpg
Link to comment
прати неко викинге (http://www.imdb.com/title/tt2306299/)?продукција хистори канала, прича заснована на животу рагнара лотбрука и првим походима викинга на британију... за сада 5 епизода изашло
Pogledah sinoc pilot i deluje obecavajuce. Tnx za hint.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...