Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ekspresno završen WPC. 1 zadovoljstvo™. Nije nivo najboljih engleskih krimića, ali sasvim lepo vozi. Na kraju je bogatije gledalačko iskustvo nego nesrećni Ripper Street.

Link to comment
Following je užasno iritantan, ne znam zašto ga gledam više uopšte. Valjda zato što sam kreten.
Ja izdrzao nekih 6-7 ep i batalio, najvece smece trenutno na TV.Inace probao Arrow i nije mi legao...
Link to comment

pogledao back-to-back, grimm i once upon a time, sve što je izašlo. prva sezona prvonavedene je konsternirajuć treš, sa tragičnim dijalozima, glumom i lošim scenarijem (uglavnom premotavao). druga sezona je već za nijansu bolja, ali neću revnosno skidati nove epizode.horovicev once upon a time je znatno kvalitetniji. ima i tu puno propusta, rupa i nepotrebnosti, ali je izuzev par epizoda (ivicu i maricu, izbeći), poprilično gledljivo, a i karlajl u ulozi nije loš.

Link to comment
pogledao back-to-back, grimm i once upon a time, sve što je izašlo. prva sezona prvonavedene je konsternirajuć treš, sa tragičnim dijalozima, glumom i lošim scenarijem (uglavnom premotavao). druga sezona je već za nijansu bolja, ali neću revnosno skidati nove epizode.horovicev once upon a time je znatno kvalitetniji. ima i tu puno propusta, rupa i nepotrebnosti, ali je izuzev par epizoda (ivicu i maricu, izbeći), poprilično gledljivo, a i karlajl u ulozi nije loš.
Sve se slažem, samo bih za Grimm, koji redovno gledam, dodao da je ipak gledljiv i da ima zanimljivu premisu, ali i da bi bez problema bio za 50% bolji da glavni glumac nije tako prazan. A Once Upon a Time u drugoj sezoni mi je dosta šlepav. Ali, zato ima Crvenkapu.
Link to comment
Sve se slažem, samo bih za Grimm, koji redovno gledam, dodao da je ipak gledljiv i da ima zanimljivu premisu, ali i da bi bez problema bio za 50% bolji da glavni glumac nije tako prazan.A Once Upon a Time u drugoj sezoni mi je dosta šlepav. Ali, zato ima Crvenkapu.
Otprilike se slažem, Grimm sa zadovoljstvom gledam iako nema neki kvalitet. Prosto volim taj fazon i ne vređa nešto posebno inteligenciju.OUAT mi je, prilično bzv, glumci su JAKO JAKO loši izuzev, naravno, Karlajla. Možda je dodatno hejtujem zato što je to nekada, u nekom drugom univerzumu, trebalo da bude ekranizovana "Fables", ali jbg.
Link to comment
Sve se slažem, samo bih za Grimm, koji redovno gledam, dodao da je ipak gledljiv i da ima zanimljivu premisu, ali i da bi bez problema bio za 50% bolji da glavni glumac nije tako prazan.A Once Upon a Time u drugoj sezoni mi je dosta šlepav. Ali, zato ima Crvenkapu.
Na Grimm se nikada nisam primila, zapravo sve epizode koje sam odgledala ( 4) bile su mi odbojne.OUAT mi je nešto interesantniji, pa još uvek istrajavam. Zapravo, da nema Roberta Karlajla kao Mr. Golda, verovatno bih odustala još na pola prve sezone.
Link to comment

прати неко викинге (http://www.imdb.com/title/tt2306299/)?продукција хистори канала, прича заснована на животу рагнара лотбрука и првим походима викинга на британију... за сада 5 епизода изашло

Link to comment

u traganju za serijom koju ću da gledam kada se završe shameless i justified, naletela sam na ovo i stavila u špajz među zalihe.http://www.bbc.co.uk/mediacentre/latestnews/2012/the-village.html

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...