Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

sigurno?ja sam juce odgledala dve epizode... i to kao, ajde da odgledam drugu, mozda postane bolje... if not, batalicu.i smorila me druga nevidjeno...zapravo, sad sam dosla da pitam da li postaje bolje ili da se ne mucim.pocela sam da gledam americans, deluje mi ok.
probaj da pogledas i trecu koja je mene ubedila da ne odustajem. ako ti se ne promeni misljenje, batali. do kraja mi sve ono sto me je nerviralo postane zabavno... Edited by scab
Link to comment
Razglabalo se ovde uzduž i popreko o Broenu, a bogami i Borgenu. Nije te dugo bilo. :)
Borgen Season 3 na BBC4 tek na zimu, iako je u Danskoj vec zavrsena :( Nema nigde ni da se skine, a i da ima, onda nema titlova...
Link to comment

Ja odgledala celu englesku, meni bila baš dobra.Od ove druge, samo dve epizode. Odustala sam jer mi je glavni glumac bio totalno antipatičan. To i nije baš neki jak razlog, ali bilo je jače od mene.

Link to comment

Nadam se da si u pravu, mlogo volem njiov kiosk.Taman sam se naoštrio na Shameless večeras...

Edited by historian
Link to comment

Imate i pajrat bej i kat.ph. Ima ženske, ima sve.A i Shameless je bio sjajan. :)

Malo mi depresivna bila poslednja epizoda
Pa unako. Više malo melanholičan i kao priprema za sledeće, jer u bar četiri priče (Lip, Ijan, Fiona i Kevin) će da bude mega raspad. Ali je zato Frenk izdominirao za sve pare. Kakav besraman lik. :lolol: Edited by Lrd
Link to comment

A zao mi je bilo i njega, i ove nove buttherfaceTaman sam pomislio da ce da omasti brk, kad ono :(Doduse, izblajhani Vitford i onaj dverjanin su mi bas odlicni bili. Fionina office romansa me malo smara. Ma, samo da se Lip i Mendi uzmu, i bice sve ok

Link to comment

Following je užasno iritantan, ne znam zašto ga gledam više uopšte. Valjda zato što sam kreten.WPC 56 je stvarno kul, mada nisam očekivao komedijske elemente, ali se na kraju ispostavilo da su tu samo da pojačaju dramu. Gledam dalje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...