Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Shameless. :ohmy: Da ne zaboravimo da smo u surovom getu.
Mendi je prava Miljkovicka. I dalje mi je car.Ali prosto obozavam kad se Frenku namesti ovako, i kako je u stanju da se 100 puta promeni i prilagodi pravcu odakle vetar duva. Ako ikada dodje do nuklearne kataklizme, bubasvabe i Frenk Galager su jedina bica koja ce preziveti :D
Link to comment

sigurno?ja sam juce odgledala dve epizode... i to kao, ajde da odgledam drugu, mozda postane bolje... if not, batalicu.i smorila me druga nevidjeno...zapravo, sad sam dosla da pitam da li postaje bolje ili da se ne mucim.pocela sam da gledam americans, deluje mi ok.

Link to comment
Mendi je prava Miljkovicka. I dalje mi je car.Ali prosto obozavam kad se Frenku namesti ovako, i kako je u stanju da se 100 puta promeni i prilagodi pravcu odakle vetar duva. Ako ikada dodje do nuklearne kataklizme, bubasvabe i Frenk Galager su jedina bica koja ce preziveti :D
To, i kako iskusno i spontano žicka pića na sve strane. :D Mendi (neki tip Gendi)>>>>Keren, ali opet mi je bilo ono šok.
ako je iko izdržao prve dve epizode serije banshee, do kraja prve sezone je bio nagrađen fantastičnom zabavom...
Meni je kvalitet manje-više isti tokom cele serije, samo nisam očekivao da će se fokus priče onako pomeriti, mislio sam da će sve vreme biti zamenjeni identitet.
sigurno?ja sam juce odgledala dve epizode... i to kao, ajde da odgledam drugu, mozda postane bolje... if not, batalicu.i smorila me druga nevidjeno...zapravo, sad sam dosla da pitam da li postaje bolje ili da se ne mucim.pocela sam da gledam americans, deluje mi ok.
Ne postaje bolje, samo se malo širi priča i ulaze neki novi likovi. U stvari, ima mnogo više golih žena, i poprilično mnogo gole Ivane, tako da postaje bolje ipak. :)
Link to comment

odgledao pilot shamelessa i ništa. ravna linija. ne kairam fazon.killiana mi je preporučila da tam parepizoda fore što ću i učiniti ali ovaj pilot...vidim da vas nekoliko bolje i da ne pitam da ne bi krenule teške reči.

Link to comment

Pa ne znam šta je. Ja sam probao Shameless UK i to je potpuni :huh: . US je pun života i zanimljivih likova i svega i svačega. Ali, ako ti se ne svidi posle prve dve-tri epizode, sigurno neće ni dalje.

Link to comment
odgledao pilot shamelessa i ništa. ravna linija. ne kairam fazon.killiana mi je preporučila da tam parepizoda fore što ću i učiniti ali ovaj pilot...vidim da vas nekoliko bolje i da ne pitam da ne bi krenule teške reči.
možda si samo neosetljiv na sirotinju :Pja sam batalio posle dve epizode. grdno sam se pokajao.
Link to comment
odgledah sve osim poslednje epizode prve sezone svedsko-danske serije the bridge http://en.wikipedia....dish_TV_series) .......mislim nemam vremena jos tu jednu da ogledam valjda cu uskoro ..anyway samo bih da vam je preporucim
Razglabalo se ovde uzduž i popreko o Broenu, a bogami i Borgenu. Nije te dugo bilo. :)Nego, er gledao neko Cult? Zvuči primamljivo, ali ne moram ja baš sve da probam. :D
Link to comment

nisam gledala, ali ću verovatno pogledati makar prvu epizodu, jer sam radoznala ko babun.sada se spremam da nabavim ovo:http://www.imdb.com/title/tt2678354/?ref_=sr_1

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...