Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Serija o Vikinzima,tj o Ragnaru... kad su prvi put krenuli na zapad ,da pustoše engleske zemlje(susret sa hrišćanstvom) .prve dve epizode nisu loše. Valjda će serija pratiti njegov život,ne znam.http://www.imdb.com/title/tt2306299/plotsummary?ref_=tt_ov_pl

Link to comment

The Following je postao toliko besmislen i jadan da je verovatno trenutno najvece djubre koje se moze naci na TV-u. Prevazilazi i granice mog mazohizma pa sam osmom epizodom zakljucio ovo poglavlje.

Link to comment

Mene devojka tera da gledamo zajedno tako da cuverovatno morati i dalje da se mucim... obecavala je serija mada je vec negde sredinom trece postalo jasno da ce da ga useru za medalju

Link to comment
Dobrodošao u 2011. :D
Ne bas. Kickstarter su obicno koristili indie/independent filmovi ili dokumentarci.... bar sto se entertainment industrije tice. Ovo jeste ozbiljan presedan. Go Veronica! :wub:
Link to comment
Ne bas. Kickstarter su obicno koristili indie/independent filmovi ili dokumentarci.... bar sto se entertainment industrije tice.Ovo jeste ozbiljan presedan.
Može da bude presedan za tebe lično jer voliš Veroniku, ali suštinski apsolutno ništa ne menja.Uopšte nije bitno koja industrija je kad umočila prste u kickstarter fenomen, jer taj crowdsourcing sistem uvek pokreću isti ljudi - fanovi ovoga ili onoga spremni da bace koji suvišni dolar potencijalnim autorima iz dobre volje. Poenta je u tome da neke procene kažu da je taj fenomen na izmaku, za godinu-dve-pet prestaće da funkcioniše što od prostog zasićenja, što od negativnog efekta gomile projekata koji su bili isfinansirani (u potpunosti ili partitivno) ali onda niko više nije čuo za njih...
Link to comment
the-americans-poster.jpg2 serije u 1, spijunska akciona i porodicna drama - obe odlicne! Dijalozi objasnjavaju, likovi fino iznijansirani, favorit naravno:margo-martindale-in-the-americans.jpgAjde, prikljucujte se polako pa da pravimo temu. :D
Link to comment

Pilot jeste najslabija (mada su ipak nijanse u pitanju sto se mene tice) od 5 koje sam ja gledao, ali prvih 10 minuta bi trebalo da te navuku da ispratis i onih sat vremena posle. Bilo mi simpaticno sto im je negativac u toj prvoj epizodi bio izdajnicki Rus, cisto da malo navuku prosecnog Dzoa da da seriji sansu umesto da se odmah iskljuci kad vidi da je ovo serija u kojoj ce uglavnom Ameri dobijati po picci™. :D

Edited by Calavera
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...