Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ma, izvući će se Frenk nekako, uvek se izvuče. Ali ga Mejsi igra maestralno, dakle u dlaku je uboden svaki samoživi beskičmeni alkoholičar koga poznajem. Meni je u ovoj poslednjoj epizodi svih bilo žao, i Kevina i keve i žene i dece i Fione...

Link to comment

Mene Utopia malo smorila. Vise sam na pocetku ocekivao. Posle odgledao i Secret State, koji mi ipak deluje solidnije, mozda zato sto je kraci, mada mi Byrne ne izgleda ubedljvo kao PM, kao da su ga pokupili s ulice.Steta sto ne postoji sansa da pricu iz Secret State-a ne iskoriste za drugu sezonu House of Cards. Rubicon meets West Wing.

Link to comment

Er ostao neko do kraja uz Rippert Street? Ja danas završio, i mogu reći da mi se Copper više svideo. Šteta za ovu seriju, tako je dobro počela i mnogo obećavala, ali se potpuno raspala i izgubila kompas. Mada, vidim da će biti i druga sezona.

Link to comment

Eno ga , Ripper street na kompu,čeka ova poslednja da se ja smislim, ali nekako su postale bledunjave, pa mi se uopšte i ne gleda.A ni Black Mirror me nije nešto oduševio kao prošle godine. Treća epizoda mi je bila onako mnjah. Sve je to o moći medija već viđeno i prežvakano milion puta.

Link to comment

nisam jos odgledala 3. epizodu black mirrora, ali se na osnovu prve dvije slazem da nije na nivou prosle sezone. dosta je mlak, nema cak ni onu simpaticnu pretjeranost koju inace jedino brukeru i mogu da oprostim.

Edited by morgana
Link to comment
Pogledao ja do kraja. Jbga, cim su odustli od nekih sumanutih ubica i presli na klasicne kriminalce nakon par epizoda, serija je izgubila draz.
Egzektamon. Pa i u ovoj poslednjoj, taman kada je zamirisalo da će se pojaviti mega evil mastermind i kada sam pomislio da sam spreman da oprostim sve, ono ćorak. Baš šteta, tako je dobro počelo.
Link to comment
nisam jos odgledala 3. epizodu black mirrora, ali se na osnovu prve dvije slazem da nije na nivou prosle sezone. dosta je mlak, nema cak ni onu simpaticnu pretjeranost koju inace jedino brukeru i mogu da oprostim.
Treca epizoda najslabija, po meni :(
Link to comment
nisam jos odgledala 3. epizodu black mirrora, ali se na osnovu prve dvije slazem da nije na nivou prosle sezone. dosta je mlak, nema cak ni onu simpaticnu pretjeranost koju inace jedino brukeru i mogu da oprostim.
sta znam, meni white bear najboja epizoda do sada. ovu poslednju nisam gledao.
Link to comment

Meni je i White Bear bio OK, ali ona prva sa Facebook androidom mi je bila bolja. Ovo poslednje mi je mnjah, nedorečeno. Zaplet u dve rečenice i onda odjednom kraj.Nije lako praviti seriju bez ikakvog kontinuiteta, treba svaki put da se sabije cela pričica u 40 minuta. Nekad ispadne OK, a nekad...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...