Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Zato što su žrtve Englezi. Dok oni kažu "Izvinite, ali vaša štangla mi je u lobanji" - kasno.Inače, ubedljivo najjezivija stvar u seriji je nosna devijacija debelog, tj. zvuk koji proizvodi :isuse:@blueberry: Nije provereno, ali rasplet ne ostavlja previše mogućnosti za nastavak.

Link to comment
Inače, ubedljivo najjezivija stvar u seriji je nosna devijacija debelog, tj. zvuk koji proizvodi :isuse:
:D To, i "where's Jessica Hyde?" jedno 28 hiljada puta.Ustvari, svi su me nervirali ali mi je bila ok serija.
Link to comment

Zvuk devijacije jeste all star, ali je MVP nerviranja kako Džesika priča i kakve grimase pravi dok priča. Ono šaputanje i krivljenje glave i kad kaže šta ima pa ostane sa poluotvorenim ustima....ugh.

Link to comment
Inače, ubedljivo najjezivija stvar u seriji je nosna devijacija debelog, tj. zvuk koji proizvodi :isuse:
:D To, i "where's Jessica Hyde?" jedno 28 hiljada puta.Ustvari, svi su me nervirali ali mi je bila ok serija.
+1 za sve ovo gore.Doduše, odgledala sam samo 3 epizode, za sada, ali nema nikakav problem da nastavim da gledam do kraja.
Link to comment

Odgledala sam celu Utopiju. I na kraju nemam neko definisano mišljenje. Ni da mi se sviđa, ni da mi se ne sviđa.U stvari, sve mi to deluje kao da je neko pokupio sa interneta ( svi dobijamo mejlove sa takvo sadržinom, pazite, ne jedite soju, ne jedite margarin, ne jedite zdenka sir, ne pijte antibiotike i sl....) trenutno aktuelne teorije zavere koje se tiču prehrambene i farmaceutske mafije, i nije se mnogo trudio da napravi scenario sa čvršćom pričom, već je nabacao 5-6 likova koji su samo naznačeni, dodao super tajnu organizaciju koja vuče konce, našao Kanal 4 da mu to finansira, glumce izabrao po kriterijumu antipatičnosti i to je to.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...