Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Pogledao sam Американс... Onako, nista spektakularno. Nije ni priblizno rubikonskog tipa, osecam da ce biti dosta "porodicne drame", ali mozda i gresim. Dacu joj sansu jos par epizoda

Link to comment

Community jebe kevu.Jos samo da mi se Abed potpuno dopadne....stalno ga u mislima poredim sa Sheldonom, ali, sto kaze Toma Zdravkovic, dva smo sveta razlicita.

Link to comment

cpasbien.me pa idi na searchNego, gledaš na francuskom? Vidim konačno će je BBC 4 pustiti, valjda 9. februara, pa će biti valjda i nekih engleskih titlova.

Link to comment
cpasbien.me pa idi na searchNego, gledaš na francuskom? Vidim konačno će je BBC 4 pustiti, valjda 9. februara, pa će biti valjda i nekih engleskih titlova.
imas s/h titlove za sve epizode do s04e08 na prijevodi-online.orghvala za cpasbien, nisam znao za njih, bukmarkujem :) Edited by Takanohana
Link to comment

Aaaaaaa, Takano-sane :ziga:A ja vrtim tamo neke addictede i ostala sranja, a da ne proverim prijevode :frust:Još ako su tamo 2-3 meseca, ima se roknemDobro, utešno je što sam barem skinuo epizode

Edited by Garnirung
Link to comment

ja trenutno gledam prvu epizodu house of cards. what a candy!!! odlična! a prve dve epizode režira finčer lično. posle džoel šumaher i tako...kevin spejsi. koji izrazi lica!! fantastično!

Link to comment

niko da prokomentarise 30 rock series finale?sjajno zaokruzili sve šale na kojima su insistirali sedam sezona, TGS/30 rock paralele, dirljiv kraj, smesan post-kraj... apsolutno sve sto sam i ocekivao. ala bi kul bilo da sad tina fey i amy poehler naprave zajedno novu seriju. taman da ostave parks&rec na vrhuncu."thank you america. that's our show. not a lot of people watched it but the jokes on you, because we got paid anyway!"

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...