Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

ja sam gledala prvu i pocetak druge sezone, pa sam nesto zaboravila na nj.tema je dobra, prva sezona dosta razgranatija nego sto bi bilo optimalno, dijalozi smorni na novobritanski nacin, ali serija nije losa (mada nije ni vrh). stoji poredjenje i sa newsroomom i sa rubiconom, prvu sisa po raskrinkavanju veza medija i politike buduci da ga prikazuje nepretenciozno, kako i dolikuje s obzirom da su te veze opstepoznate, drugu ne sisa po referenciranju na stil nekadasnjih spijunskih trilera.

Link to comment

ja odgledao prve dve epizode, dovoljno mi ok da stoji na torrentu :)ova analogija mi je bila na prvu loptu, kuckaću neke detaljnije utiske kad odgledam s01.

Link to comment
Idukurac Filipe, trebao si to reći pre nego što sam otišao i kupio jebeni Bentley GT Continental GT Speed GT da bih s njim učestvovao u WRC-u. :isuse:
Kad si vuna i ne voziš Golfa, nego engleske krševe. Prosto, smeta mi da se nešto što je u automobilskom svetu autorska emisija Viktorije Bekam i Novaka Đokovića o vinima tretira kao etalon za bilo šta. Užasno su dosadni još od treće sezone i postali su svrha samima sebi. Sada ih gleda ono što je kod nas publika koja gleda Pink i tzv. Ivana Ivanovića, šio mi ga Đuro.
Link to comment

NEW!!!the-americans.jpgZvuči zanimljivo, par sovjetskih agenata vs novoformirano odeljenje FBI, nadam se da je i izvedba dobra, upravo se skida.Oh, da, za one koji veruju u Rikija Džrvejsa, ima novu seriju, on je pisao, banner.png

"Derek" is a bitter sweet comedy drama about a group of outsiders living on society's margins. Derek Noakes (Ricky Gervais) is a tender, innocent man whose love for his job and the people he cares for shines through. He's 49, adores animals, Rolf Harris, Jesus, Deal Or No Deal, Million Pound Drop and Britain's Got Talent - but his main hobby is autograph hunting. He works in a retirement home with his mate and landlord, Dougie (Karl Pilkington, in his debut acting role). Derek cares deeply for old people because they're kind and funny and tell him stories about the olden days. Hannah (Kerry Godliman) is a care worker at the home and is Derek's best friend. She's smart, witty and hard-working, but unlucky in love, and like Derek, always puts other people first.
Ja ću najverovatnije preskočiti, dosta mi je Top Gear na tom nivou humora. :PP.S.Filipe, ja ih gledam zato što volim brza kola, a oni ih snimaju kao da su plejboj zečice. Da me interesuje potrošnja novog pola gledao bi petu brzinu i to je to.
Link to comment

LUTHER. BBCNeko nešto pisao o tome, nekome se dopalo?'Stringer' kida, neloše napisano, zanimljiv koncept. Tek sam na polovini prve sezone.http://www.imdb.com/title/tt1474684/?ref_=sr_1

Link to comment
Neki od nas jedva čekaju 3. sezonu.
Сви од нас једва чекају трећу сезону. :) Реално, Лутер је вероватно најслабији од серија из овог новог налета модерних британских кримића, али реално™ има најбољег фрајера. :)
Link to comment

Luther rulz.. steta sto su samo po 4 epizode po sezoni.Elem, vec drugi put pocinjem da gledam Homeland (2. epizodu posle pilota odgledanog pre 3 meseca) i uspevam da zaspim u prvih 15 minuta. Mozda je do umora, ne kazem...

Link to comment

Izgleda da ce Netflix odjednom da pusti svih 13 epizoda House of Cards.http://www.nytimes.com/2013/02/01/business/media/netflix-to-deliver-all-13-episodes-of-house-of-cards-on-one-day.html?ref=television&_r=0

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...