Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

juce sam od dva ozbiljna geeka, cije misljenje postujem, cuo da je Community bolja serija od TBBT. citiram, "iskrenije gikovska, sa suptilnijim humorom".nisam gledao Community. sada se i plasim da je gledam. moja ljubav prema TBBT ne sme biti dovedena u pitanje.

Link to comment

Community je daleko bolja serija, a nisam neki TBBT mrzitelj, da znaš. Gledaj obavezno!Nego jel do mene ili se Liga malo raspala? Gledao sam prvih 4-5 epizoda ove sezone i mnjah...a bili su mi mnogo odlični ranije. :(

Edited by bob loblaw
Link to comment
juce sam od dva ozbiljna geeka, cije misljenje postujem, cuo da je Community bolja serija od TBBT. citiram, "iskrenije gikovska, sa suptilnijim humorom".nisam gledao Community. sada se i plasim da je gledam. moja ljubav prema TBBT ne sme biti dovedena u pitanje.
Gledaj, neće biti dovedena u pitanje, to su dve potpuno različite serije. To njegovo "bolja" je verovatno odraz njegovog ukusa. Kao da ti je rekao da je bolje pivo od čokolade s lešnicima. A da prve dve sezone Komjunitija moraju da se gledaju, moraju. Nema izgovora, idemo torentovanje, 'ajde, 'ajde.
Link to comment
Gledaj, neće biti dovedena u pitanje, to su dve potpuno različite serije. To njegovo "bolja" je verovatno odraz njegovog ukusa. Kao da ti je rekao da je bolje pivo od čokolade s lešnicima. A da prve dve sezone Komjunitija moraju da se gledaju, moraju. Nema izgovora, idemo torentovanje, 'ajde, 'ajde.
Yessir!
Link to comment

Čekaj, nisi gledao ni jednu epizodu Community? Bruka! Serija je puna odličnog humora i ponekad moraš da pogledaš istu epizodu dva puta zaredom da bi pohvatao sve fore...Sent from my Sensation using Tapatalk 2

Link to comment
edit: inače, na poslednjem SNL-u bio dozlaboga dobar tovar na hobbita, al nema nigde video...
ovaj - Saturday Night Live S38E09 Jennifer Lawrence-The Lumineers ?ima di oćeš, praktično ga poklanjaju
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...