Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Banshee je taman toliko interesantan da mu se da šansa. Pogledaću i ostale sigurno. A koji Shameless da se gleda, američki ili britanski?A taj Spies, ne znam. Taj Filbi i ta priča je toliko rađena i obrađivana da sam se malo zasitio. Pogotovo posle tumačenja Le Karea i Pauersa.

Link to comment
http://www.imdb.com/title/tt2017109/pojavila se nova serija banshee. upravo sam videla prvu epizodu. sramim se da priznam, ali ja ću ovo smeće gledati, kao što sam gledala SOA i gunđala.
+1 :PSinoc pogledao pilot. Ima rupa ali moglo bi da bude gledljivo... Sucker sam za ovakve serije, pogotovu ako je radnja smestena u small townu, od boga zaboravljenom.
O čemu se radi? Ima li benšija ili...? Neki amiš na imdb fotki, ali nema synopsisa.

Lik izlazi iz prdekane posle x godine, krece da trazi ex ribu koju nalazi srecno udatu u tom gradicu Banshee u Pensilvaniji. Nastanjuje se tamo kao lazni serif, par tabanja i kurcenja, zli mafijas koji drzi grad, ruska mafija koja juri glavnog karaktera, dijamanti koji su nestali... bućkuris totalni. Amishi se pojavili na kratko, bice ih jos ali nisu centralne figure. Nadam se da nisam preterao

Edited by ducca
Link to comment
Banshee je taman toliko interesantan da mu se da šansa. Pogledaću i ostale sigurno. A koji Shameless da se gleda, američki ili britanski?

Lik izlazi iz prdekane posle x godine, krece da trazi ex ribu koju nalazi srecno udatu u tom gradicu Banshee u Pensilvaniji. Nastanjuje se tamo kao lazni serif, par tabanja i kurcenja, zli mafijas koji drzi grad, ruska mafija koja juri glavnog karaktera, dijamanti koji su nestali... bućkuris totalni. Amishi se pojavili na kratko, bice ih jos ali nisu centralne figure. Nadam se da nisam preterao

Ništa ne pratiš. sad0020.gif
Link to comment

moram i ovde da kazem koliko sam srecna :wub: :wub: :wub: :wub:ono kad pronadjes 5 specijala od po sat vremena!! svoje omiljene serije koje nisi gledao!!to jest ja!!!ludi englezi,ko jos snima toliko specijala i toliko dugacke ali neka :wub:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...