Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Homicide, al u malim dozama. A Sajnfelda, rasipnici jedni, gledajte po sezonu dve godisnje. A ne da sve sprcate u mesec dana angry.gif
Ma kakve male doze, hedonizam i renesansa.Ti si garant od onih što najbolje zalogaje ostavlja za kraj. A ja takve prve gutam.
Pokusavam, ali redovno se zajebem :( Zilavo parce snicle, gorak kikiriki, budjava jagoda,... Bolje da nisam ni jeo
Doslo vreme za godisnje gledanje Sajnfelda, pa se setih ove "rasprave". Samo sto sam se sad opremio sertifikovanom Sajnfeld hranom...

DSC05721.jpg :D

jujubes je sranje neopevano :lol:

 

Link to comment

PrivatesDrama series set in 1960 and following the stories of eight privates, part of the last intake of National Service, stationed at a basic training depot in North Yorkshire.http://www.bbc.co.uk...rammes/b01pyjxppodseca malo na nasu seriju vojnici, par puta sam se slatko nasmejao..ispraticu..

Edited by Takanohana
Link to comment

@nbg4ever:Zar nije đuđifruts?Ja gledam već mesec dana Sajnfelda, stigao do sedme sezone, uf kako sada leži, jako dobro sazrela serija. Retkost.

Edited by Vapad
Link to comment
@nbg4ever:Zar nije đuđifruts?Ja gledam već mesec dana Sajnfelda, stigao do sedme sezone, uf kako sada leži, jako dobro sazrela serija. Retkost.
E, kad se ne bi nasao neki poznavalac da mi se isere po fori... <_<

Jes, Djudjufruts. Samo sto se meni po glavi motao Djudjubis. A i kad sam guglao, davalo rezultate sa pcelicama. Isto govno, u svakom slucaju :DNisam verovao da postoji nesto sto moze da se povredi sa Tvizlerom po nejestivosti, ali etoSad samo cekam da mi neka cepidlaka kaze da umesto Djunior mintsa na stolu treba da stoji Peppermint Pattie :P

Link to comment

druga epzoda rippera... ne znam šta da kažem. nešto iz pilota nedostaje. na papiru sve je tu, štiklirano ali... mislim da najveći problem imam se neprijatnom istinom da je makfejden ovde najslabiji.ono što je dobro je to što je moja prošlonedeljna zamerka u potpunosti obesmišljena.

Link to comment

Dobar je Ripper, ali nije spektakularan i užasno bitan kao brojne britanske krimi serije. Ovako deluje da će biti direktna konkurencija Copperu: Whitechappel protiv Five Pointsa. Samo, sada su istrošili Rudija na bezveze,

Link to comment

Meni je Ripper super zanimljiva,doduse ja ne pratim desetine serija,pa da mogu da je poredim sa drugi slicnim:DПослато са U8815 користећи Тапаток 2

Edited by Arkadija
Link to comment
PrivatesDrama series set in 1960 and following the stories of eight privates, part of the last intake of National Service, stationed at a basic training depot in North Yorkshire.http://www.bbc.co.uk...rammes/b01pyjxppodseca malo na nasu seriju vojnici, par puta sam se slatko nasmejao..ispraticu..
hvala na preporuci. dopadljivo i zabavno pojavila se i druga epizoda.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...