Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Fala al nisu odgovaajuci titlovi a i ima mnogo malo sidera. Da jerim po nekim warez sajtovima? Dajte neki dobar.
mogu da se nađu titlovi koji pasuju. samo moraš da budeš strpljiv i da isprobaš više njih. ne mogu ti pomoći, jer su mi drugi i treći deo trilogije, koji su čekali na red za gledanje, sa sve titlovima otišli u nepovrat kad mi je crko hard disk.
Link to comment

Reaper Street je mnoogo dobar - BBC at his bestMek - ima bre plot - i to koliko vidim ostavili su 2 pravca - jurnjava za Trbosekom i doktor i kuplermajstor....

Link to comment

i ja sam se namucio dok nisam nasao/uklopio titlove za red riding, a onda sam ga zaturio na hardu.. dok ne dodjem u pravo raspolozenje za gledanje.. jos ceka.. :isuse:

Link to comment
Jako zadovoljan Whitechappelom! Štaviše! Sledi Ripper.Javljaj valja li.
valja. naročito glumci : šarlota rempling, ser majkl gambon, aliena i tom zidar iz pillars of earth (ali ovde nema plave oči) i meri iz danton ebi. (ovo se odnosi na restless)p.s. nemoj da zaboraviš da treća sezona shameless kreće za desetak dana. Edited by mammy two shoes
Link to comment
Reaper Street je mnoogo dobar - BBC at his bestMek - ima bre plot - i to koliko vidim ostavili su 2 pravca - jurnjava za Trbosekom i doktor i kuplermajstor....
ima smisla to što kažeš. može to sve da evoliura u sociologiju i realizam sa skretanjem pandura u sivu zonu oko tog kupleraja. a super mi je (ako sam dobro ukapirao) što im je glavna kancelarija u pabu.
Link to comment
Pojavila se po radnjama prva epizoda trece sezone Borgena, u prevodu, opet krece ludilo s titlovima :isuse:
Hoćeš da kažeš da ima titlova za drugu sezonu?
Link to comment
Hoćeš da kažeš da ima titlova za drugu sezonu?
Ima, na addic7edu naravno, A mislila sam na Forbrydelsen season 3 subtitles ludilo, jer sam ih isto ovako lovila cim okace rip s danske tv, bez ikakvih prevoda.
Link to comment
ima smisla to što kažeš. može to sve da evoliura u sociologiju i realizam sa skretanjem pandura u sivu zonu oko tog kupleraja.a super mi je (ako sam dobro ukapirao) što im je glavna kancelarija u pabu.
moguće, mada je mislim da će oni ipak uhvatiti džeka na kraju :D Mislim, koji bi se moj akali sa onim penzionisanim detektivom da nemaju neku ideju. meni se jedino nije dopalo ono kopiranje Gaj Ričija sa uvodnom špicom i boksom, al dobro. PS kafana im je radna kancelarija pošto izgleda ne mare mnogo za onog jenkija u policijskoj stanici. (i nadam se da će tako i ostati - još od vremena Nik Slotera se ne sećam da je nekom glavnom junaku kafana bila baza - onu glupavu seriju sa genijalnim bivšim policajcem koji živi drži kafanu usred močvare na FLoridi ne računam)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...